Srbija 1 - SAD  8:6 (2:1, 2:1, 2:0, 2:4)

Bazen Milan Gale Muškatirović. Isključenja: Srbija 9, SAD 10. Peterci: SAD 2 (2)

SRBIJA 1: Bulajić, Branković , Stanojević 1, Ganić, Tanasijević, Milojević, Đorđević 1, Mitrović, Banović, Šulc 4, Marić 1, Radović 1, Mišović. Trener: Stevanović.

SAD: Roland, Zam, DIscipulo, Gruvel 1, Molten 3, Utreht 1, Nome, Lot, Tieri, Vudhed 1, Minstermen, Enden. Trener: Ormsbi

Prva pobeda Srbije 1. Pune tri četvrtine odlična odbrana i sigurno vodjstvo 6:2. Amerikanci su smanjili na 6:5 ali je naš tim smireno utakmicu priveo kraju.

Australija - Srbija 2 5:13 (2:2, 1:3, 1:4, 1:4)

Bazen MGM. Sudije: Matijašević (CG), Kuzmanić (Hrvatska). Isključenja: Australija 10, Srbija 2 10. Peterci: Australija 1 (1), Srbija 2 1 (0).

SRBIJA 2: Gavrilović, Šofranac, Eraković 1, Kovačević 1, Žeželj 2, Pljevančić, Radić 3, Kujović 1, Bućan 1, Cvetković 1,Martinović 2, Radovanlija 1, Durutović. Trener: Kozomora

AUSTRALIJA: Zirh, Kolins 2, Oberman, Dejson, Hombi, Gifeder, Molnar, Tejlor 1, Kuriakov 1, Robinson, Glanzig 1, Tausend, Fodor. Trener: Džanisis.

Odličnom igrom u trećoj četvrtini Srbija 2 je obezbedila prvu pobedu na turniru. I poslednjih osam minuta su protekli u dominaciji našeg tima.

CRNA GORA - MAĐARSKA 6:8 (2;1, 1:3, 0:2, 3:2)

ŠPANIJA - ITALIJA 16:7

Na našoj fejs buk stranici zapisnici sa utakmica.