Fizio Group DOO

Kafeterija Love and Brands
01.08.2022

Srbija pobednik Memorijala "Nenad Nena Manojlović"

Vaterpolo reprezentacija Srbije pobednik je sedmog Međunarodnog memorijalnog turnira „Nenad Nena Manojlović“, koji je tokom proteklih pet dana u Kragujevcu, u organizaciji Vaterpolo kluba Radnički, okupio osam ekipa iz Evrope, uzrasta do 14 godina. Srbija je u finalu pobedila ekipu Lacija iz Rima,...kompletan tekst

Kategorija: Mladje kategorije

31.07.2022

U ponedeljak u 19.45 svečano otvaranje Svetskog prvenstva juniorki

Vaterpolo savez Srbije je od 31.jula do 8.avgusta domaćin FINA svetskog ženskog omladinskog vaterpolo prvenstva – Beograd 2022.  Obaveštavamo vas da je svečano otvaranje u ponedeljak 1.avgusta sa početkom u 19.45 časova.  Informacije o takmičenju i vesti tokom održavanja možete pratiti...kompletan tekst

30.07.2022

TURNIR U HERCEG NOVOM U16 Srbija bolja od Italije

U poslednjem kolu međunarodnog turnira za generaciju 2006. i mlađu srpska reprezentacija je pobedila Italiju 12:8 (4:0, 2:2, 5:2, 1:4). U zavisnosti rezultata utakmice Hrvatske i Crne Gore, Srbija  je osvojila  treće mesto. Protiv Italije je Srbija pobedu obezbedila već u prvoj četvrtini...kompletan tekst

30.07.2022

TURNIR U HERCEG NOVOM U 16 Ubedljivo protiv Holandije

U četvrtom kolu međunarodnog turnira u Herceg Novom za generaciju 2006. i mlađe Srbija je ubedljivo pobedila Holandiju 19:8 (5:2, 6:0, 6:2, 2:4). To je drugi trijumf srpske selekcije na turniru, večeras u poslednjem kolu se igra sa Italijom. Protiv Holandije je bila primetna razlika u kvalitetu i...kompletan tekst

29.07.2022

TURNIR U HERCEG NOVOM U 16 Pobeda protiv Mađarske

U trećem kolu turnira u Herceg Novom za generaciju 2006. i mlađe Srbija i Mađarska su odigrali zanimljivu utakmicu u kojoj je naša reprezentacija pobediča 13:12 (2:4, 5:2, 3:4, 3:2). U prvoj četvrtini Mađarska je vodila 4:1. U drugoj četvrtini Srbija je bila mnogo bolji rival, serijom golova se...kompletan tekst

28.07.2022

TURNIR U HERCEG NOVOM U16 Remi sa Hrvatima, poraz od Crne Gore

Srpska reprezentacija (2006) i mlađe igrala je nerešeno sa Hrvatskom na startu turnira u Herceg Novom. Susret je završen 10:10 (1:2, 3:3, 2:3, 4:2), Srbiji je bod doneo Kojić pogotkom 21 sekund pre kraja utakmice.Hrvatka je bila stalno u prednosti. Prva četvrtina je završena 2:1, a posle druge je...kompletan tekst

28.07.2022

Juniori na pripremama u Kečkemetu

Mađarski grad Kečkemet će biti domaćin zajedničkih priprema domaće i srpske reprezentacije koje se pripremaju za Svetsko prvenstvo juniora. Domaćin će narednog meseca biti Beograd. Savezni trener Uroš Stevanović je odveo sledeće igrače na rad koji će trajati do 31. jula: Petar Pajković, Radoslav...kompletan tekst