Kafeterija Love and Brands

Fudeks

09.05.2018

Poraz Partizana u poslednjem kolu Lige šampiona

Vaterpolisti Partizana porazom su se oprostili od Lige šampiona, pošto su u 14. kolu izgubili od OSC-a u Budimpešti sa 14:6. OSC – Partizan 14:6 (3:0, 2:3, 5:3, 4:0) Bazen u Budimpešti. Gledalaca: 300. Sudije: Ome (Nemačka) i Manea (Rumunija). Isključenja: OSC 10, Partizan 13. Peterci: OSC 1 (0),...kompletan tekst

Kategorija: Evropski kupovi

28.04.2018

Partizan propustio priliku

Vaterpolisti Partizana u svojoj najboljoj igri u ovogodišnjoj Ligi šampiona nisu uspeli da osvoje prvi bod. Na Banjici su poraženi od Juga 10:8 (2:2,4:2,2:1,2:3). U poslednjem minutu Partizan je imao priliku da sa igračem više izjednači. Medjutim Filip Janković je pogodio stativu a u kontri je...kompletan tekst

18.04.2018

Liga šampiona, Partizan poražen u Moskvi

Vaterpolisti Partizana doživeli su i 12.poraz u grupi u Ligi šampiona. U Moskvi su poraženi od Dinama 16:4 (3:0,4:2,5:0,4:2). Partizan je igrao u sledećem sastavu: Rističević, Kasum, F.Janković 1, Lukić, Lazić, Vučinić, M.Janković 1, Andrejević, Manojlović 1, Barać , Radonjić, Aksentijević 1,...kompletan tekst

31.03.2018

Partizanov častan poraz

Partizan - Olimpijakos 4:7 (0:2,0:1,1:1,3:3) Bazen Banjica. Sudije: Kolombo (Italija), Gerzanič (Rusija). Isključenja: Partizan 9, Olimpijakos 6. PARTIZAN: Rističević, Vučinić, F.Janković, Lukić, Tomić, M.Janković 1, Andrejević, Manojlović 1, Radanović 1, Radonjić, Aksentijević 1,...kompletan tekst

14.03.2018

Poraz Partizana od Hanovera

Partizan - Hanover 11:15 (3:2, 2:5, 2:4, 4:4) Bazen Banjica. Sudije: Navara (Italija), Ahladotis (Grčka). Isključenja: Partizan Partizan 8, Hanover 9. PARTIZAN: Rističević, Kasum, F.Janković 1,Lukić, Lazić 2, Tomić, M.Janković, Vučinić 1, Manojlović 2, Radanović 2, Radonjić 2, Aksentijević,...kompletan tekst

28.02.2018

Poraz Partizana u Barseloni

Vaterpolisti Partizana su doživeli i deveti poraz u Ligi šampiona. Barseloneta je na svom bazenu pobedila crno-bele  16:5 (4:2,2:2,6:1,4:0) Strelci za Partizan su bili: Vučinić, Tomić, M.Janković, Radanović i Radonjić.kompletan tekst

07.02.2018

Liga šampiona Breša bolja od Partizana

Vaterpolisti Partizana su pretrpeli još jedan poraz u Ligi šampiona. Na svom bazenu poraženi su od Breše 8:3 (1:1, 1:0, 3:1, 3:1). Beogradjani su bili u prve dve četvrtine ravnopravan rival ali je u nastavku presudio kvalitet objektivno boljeg italijanskog tima. Posle 1:1 i gola Andrejevića u...kompletan tekst