Aerodrom Nikola Tesla


UNIQA

Voda Diva
Dunav Osiguranje
Vital
Acibadem Hospitals Group


Medogroup
Biomelem

Master Physical
Medela
Esensa

Julius Meinl
Lasta
Studio Maruska

Kafeterija Love and Brands

Keel
Fudeks

RTS

Osvajači zlatne medalje Barselona 2018

Barcelona 2018 - Vaterpolisti Srbije - Zlatna medalja

Evropsko prvenstvo Barselona 2018
Gojko Pijetlović, Dušan Mandić, Viktor Rašović, Sava Ranđelović, Miloš Ćuk, Duško Pijetlović, Nemanja Vico, Milan Aleksić, Nikola Jakšić, Filip Filipović, Andrija Prlainović, Stefan Mitrović, Branislav Mitrović.


LEN European Water Polo Championships Barcelona 2018

33rd LEN European Water Polo Championships, 14 – 28 July 2018, Barcelona, Spain

| Vesti Barcelona 2018 | Raspored utakmica | Tweets | Website Barcelona 2018 |


Najnovije vesti


15.08.2018 20:01  SP JUNIORA: Srbija u četvrtfinalu

Srbija – S. Arabija 26:5 (7:1, 8:0, 6:3, 5:1) Igrač više: Srbija 5 (5), S. Arabija 4 (1). Peterci: Srbija 1 (1). SRBIJA: Bulajić (sedam odbrana), Branković 1, Stanojević 1, Ganić 2, Tanasijević 3, Ilić 1, P. Mitrović 4, A. Mitrović 3, Banković 3, Šulc 2, Marić 3, Radović 3, Mišović (pet...



14.08.2018 14:16  Bilten broj 49

U folderu Bilteni TK nalazi se Bilten broj 49



14.08.2018 10:30  SP JUNIORA lako sa Kanadom

U trećoj utakmici na juniorskom SP u Sombatelju Srbija je ostvarila treću pobedu. Ubedljivo je nadigrana Kanada 21:4. Srbija - Kanada 21:4 (7:2, 2:0, 5:0, 7:2) Srbija: Bulajić, Branković 1, Stanojević, Ganić 4, Tanasijević, Ilić 1, P. Mitrović 2, A. Mitrović 4, Banović 3, Šulc 3, Marić, Radović...



13.08.2018 14:39  SP JUNIORA Srbiji derbi protiv Španije

Srbija – Španija (3:3, 2:3, 2:1, 2:1) Igrač više: Srbija 10 (4), Španija 14 (4). Peterci: Srbija 1 (1). SRBIJA: Bulajić (devet odbrana), Branković 1, Stanojević 1, Ganić 1, Tanasijević, Ilić 1, P. Mitrović, A. Mitrović, Banović, Šulc 2, Marić 1, Radović 2, Mišović. ŠPANIJA: Garsija, Sanahuja 3,...



13.08.2018 09:24  Druga liga, rezultati 14. kola

14. kolo: Polet – Mladost 2:15, Palilula – Vračar 25:2, Jezero – Senta 15:14. 1. PALILULA 12 10 1 1 175:71 31 2. MLADOST 12 9 0 3 165:104 27 3. KOŠUTNJAK 12 7 2 3 152:87 23 4. JEZERO 12 7 1 4 134:115 22 5. SENTA 12 4 0 8 112:145 12 6. VRAČAR 12 3 0 9 99:172 9 7....



12.08.2018 17:08  Srpski juniori pobedili Kolumbiju na startu SP u Sombatelju

U subotu je u mađarskom Sombatelju počelo Svetsko prvenstvo za igrače rođene 2000. godine i kasnije, a Srbija je danas u svom prvom meču pobedila Kolumbiju sa ubedljivih 19:8. Srbija je već posle tri i po minuta igre vodila 3:0 i prednost je konstantno rasla do kraja prvog poluvremena, kada je...



12.08.2018 17:04  Pripreme seniora za Svetski kup

U Košutnjaku danas počinju pripreme reprezentacije za Svetski kup u Berlinu. Pozvani su: Dimitrije Rističević, Lazar Dobožanov, Radoslav Filipović, Nikola Jakšić, Dušan Mandić, Viktor Rašović, Nikola Lukić, Veljko Tankosić, Ognjen Stojanović, Nemanja Vico, Mateja Asanović, Strahinja Rašović, Gavril...



12.08.2018 09:48  Trijumf Crne Gore na Memorijalu "Darko Čukić", Srbija druga

Danas je završen Memorijal "Darko Čukić", a prvo mesto je zauzela reprezentacija Crne Gore, koja je u finalu, pred punim tribinama bazena SC "Milan Gale Muškatirović" u Beogradu pobedila Srbiju sa 12:8. Crna Gora je već posle pet i po minuta vodila 4:0. Srbija je početkom...



11.08.2018 21:59  Druga liga, rezultati 13. kola

SEVER 13. kolo: Košutnjak – Jezero 9:7, Vračar – Polet 20:9, Senta – Palilula 7:12; 14. kolo, NEDELJA 12. avgust: Polet – Mladost u 18 u Somboru (sudije Sremčev i Telečki, delegat Ranđić), Palilula – Vračar u 19.45 na SRC „Milan Gale Muškatirović” (sudije Zeljković i Ivanović, delegat...



11.08.2018 15:34  Memorijal "Darko Čukić", Srbija u finalu protiv Crne Gore

Srpski vaterpolisti plasirali su se u finale Memorijala "Darko Čukić", koji se u nedelju završava na bazenu SC "Milan Gale Muškatirović". Rival će biti Crna Gora a finale se igra u 17.30. Srbija je ostvarila i petu pobedu u grupi, pošto je pobedila Australiju sa 10:7 i tako...