03.08.2018 12:05 Starost: 6 yrs

Kategorija: Mladje kategorije

KOMEN KUP dan 2

Srbija 1 - Mađarska 12:12 (1:3, 4:4, 3:4, 4:1)

Bazen Milan Gale Muškatirović. Sudije:Teksido )Španija), Karmidjani (Italija). Iskjljučenja:Srbija 13. Mađarska 11.

Srbija1 : Bulajić, Branković 3, Stanojević 1, Mitrović, Milojević 1, ilić, Vasić 1, Mitrović 1, Banović 1, Šulc 1, Marić, Radović 3, Mišović.

Mađarska: Getesbaher, Ščorba, Komarik 1, Bobiš 3, Sieben 1, Dala 1, Vekonji, Fekete, Aranu 1, Baksa 3, Šzeljhali 2, Ekler, Korom.

Odlična utakmica. Mađari su vodili 11:8 pred početak poslednje četvrtine. Srpski igrači su tada zaigrali odlično, preokrenuli i poveli 12:11 da bi rival stigao do izjednačenja u finišu.

Italija - Srbija 2 8:8 (2:3, 3:0, 2:1, 1:4)

Bazen Milan Gale Muškatirović. Sudije: Kuzmanić (Hrvatska), Navaro (SAD). Isključenja: Italija 13, Srbija 2 10.Peterci: Italija 2 (2), Srbija 3 (2)

Italija: Kastorina, De Donis, Pladosi 2, Devićenti 1, Oćione, De Santis, Kaldezi 3, Lonenzaco , Osti 1, Bogiato, Kasia 1,Parela, Spineli.

Srbija 2: Gavrilović, Šofranac 1, Stanković, Kovačević 1, Žeželj 1, Pljevančić 1, Radić 2, Kujović, Bućan 1, Cvetković, Martinović 1, Panić, Durutović.

Italija je imala lepu prednost. Uoči poslednje četvrtine bilo je 7:4 za "azure".Za nepuna tri minuta Srbija je izjednačila. Finiš je bio uzbudljiv. Na isteku predposlednjeg minuta Italija je ponovo imala prednost ali je 38 sekundi pre kraja Bućan spasao bod.

Rezultati, "A" grupa, prvo kolo: Srbija 1 - SAD 8:6, Mađarska - Crna Gora 8:6, drugo kolo: Crna Gora - Nemačka 7:5, Srbija 1 - Mađarska 12:12, treće kolo:SAD - Crna Gora 9:12, Nemačka - Mađarska 4:9.

Plasman: Mađarska 7,  Crna Gora 6, Srbija 1 4, Mađarska 7,  Nemačka i SAD bez bodova

"B" grupa: Srbija 2 - Australija 13:5, Španija - Italija 10:7, drugo kolo: Španija - Hrvatska 10:9, Srbija 2 - Italija 8:8, treće kolo: Italija - Hrvatska 8:13, Australija - Španija 7:13.

Plasman: Španija 9, Srbija 2 4,Hrvatska 3  Italija 1, Australija bez bodova