20.07.2018 20:59 Starost: 6 yrs

Turnir u Varaždinu za generaciju 1999

Na turniru za igrače do 19 godina u Varaždinu, Srbija je u prvom kolu poražena od Grčke 10:8 (1:1, 2:3, 1:2, 6:2). Posle tri četvrtine Srbija je imala prednost, ali je u poslednjih osam minuta Grčka preokrenula rezultat.

Srbija je igrala u sastavu: Vlahović, Vasin 2, Barać 2, Nešić, Tintor, Vujević, Smiljević, Tomić 2, Vicković, Šulc 1, Andrin , Radovanlija, Đerković, Timotijević 1, Žeželj.

U drugom kolu sa Madjarima je igrano 10:10 (3:1,2:3, 2:2,3:4). Naš tim je vodio 10:8 ali su protivnički igrači četiri sekunde pre kraja izjednačili.

Sastav Srbije:Vlahović, Kikašvili 3, Barać 1, Nešić, Tintor 1, Vujević 1, Smiljević, Tomić 1, Vicković, Šulc 2, Andrin 1 , Radovanlija, Đerković, Timotijević , Cvetković.

Srbiju vode Miloš Ćirić i Marko Bašić

U preostala dva susreta Mađarska je savladala Hrvatsku 9:8 a Crna Gora je bila bolja od domaćina 14:7.

U subotu Srbija u 12 igra sa Crnom Gorom a u 20 sa Hrvatskom.