22.03.2019 12:00 Starost: 5 yrs

Uskršnji turnir u Bečeju treće kolo

Rezultati trećeg kola Uskršnjeg turnira u Bečeju za generaciju 2004.

Srbija - Italija 8:6 (3:1, 1:1, 2:3, 2:1)

Bazen Đorđe Predin. Sudije: Kovač (Mađarska), Arnaut (Crna Gora). Isključenja: Srbija 11, Italija 5. Peterci: Srbija 5 (3), Italija 2 (1).

SRBIJA: Virijević, Janošević 1, Dimitrijević 4, Ivanović, Bošković, Marković, Božović 1, Gavrilović 1, Kovačević 1, Brešćanski, Stanić, Urošević, Cerović. Trener: Anastasijević.

ITALIJA:Underton, Manćini , Bragantini 1, Propenciano 2, Verde , Anjolet, Vebiantini 3, Kasanova, Ćezaro, Serino, Dela Kasa, Ruso, Đanoti. Trener: Tafuro.

Druga pobeda srpskih kadeta. Tri puta je u prve dve četvrtine srpski tim imao dva gola viška. U trećem delu su Italijani dve minuta do poslednjeg odmora izjednačili na 5:5 da bi Dimitrijević doneo minimalnu prednost. Početkom poslednje četvrtie Gavrilović je povisio na 7:5, brzo je smanjio Bragantini . Konačan rezultat iz peterca postavio Božović 2, 35 do kraja.

Dosadašnji rezultati, prvo kolo: Mađarska - Srbija 7:10, Italija - Hrvatska 5:8, drugo kolo: Mađarska - Italija 10:5, Crna Gora - Hrvatska 9:9, treće kolo: Srbija - Italija 8:6, Crna Gora - Madjarska 7:5.

Plasman: Srbija 6, Crna Gora i Hrvatska 4, Madjarska 3, Italija bez bodova.