26.08.2017 14:30 Starost: 7 yrs

KOMEN KUP Poraz kadeta od Hrvatske

Srbija - Hrvatska 6:7 (2:1,2:2,1:1,1:3)

Bazen SC Nikšić. Sudije:Damianakis (Grčka), Fusko (Italija). Isključenja: Srbija 6, Hrvatska 10.

SRBIJA: Bulajić, Kujović, Radić, Vasin 1, Žeželj 1, Mitrović, Smiljević 1, Timotijević, Radović 1, Branković, Šulc, Barać.

HRVATSKA: Vukojević, Pejić, Markić 1, Šolak, Kržić, Čulina, Radulović 2, Herceg 2, Bajić, Šparada, Penava 2, Poropat, Miškić.

Srbija je ostala van kruga za medalju posle poraza od Hrvatske na Komen kupu u četvrtfinalu. Sve do kraja trećeg dela naš tim je kotrolisao i igru i rezultat. U poslednjem minutu tog dela Markić je smanjio na 5:4.

U završnih osam minuta serijom 3:0, Hrvatska je potpuno preokrenula rezultat, povela 7:5 a poraz je ublažio Barać dva minuta pre kraja. Imala je Srbija poslednji napad ali bez realizacije.

Sutra u 10.20 u prvoj utakmici za plasman se igra sa poraženim iz duela Crna Gora - Grčka a posle podne za peto ili sedmo mesto