31.05.2024 19:23 Starost: 30 days

2008 TURNIR SLOVAČKA KUP, ubedljivo protiv Gruzije, poraz od Rumunije

Na startu turnira za generaciju 2008. Slovačka kup u Novakiju Srpska reprezentacija koju vodi Vojislav Čupić je ubedljivo savladala Gruziju 18:11 (3:2, 7:3, 3:3, 5:3).

Gruzijski sastav se držao u prvoj četvrtini da bi serijom pogodaka od rezultata 4:3 srpski tim prvo poluvreme završio ubedljivom prednošću 10:5. Do kraja susreta razlika je povećana na sedam golova.

Srbija: Kosanović, Paležević, Mićić 2, Vuletić 6, Jovanović 1, Bistrović 1, Frenc 1, Vignjević, Stanimirović 1, Šiljković, Pijetlović 2, Papić 2, Radović, Lazić 1, Mrkšić 1.

U drugom kolu Srbija je poražena od Rumuna ubedljivo 20:14 (7:3, 4:3, 6:4, 3:4). Rival je bio mnogo bolji i najveća prednost je bila 18:10.

Srbija:Kosanović, Paležević, Mićić 2, Vuletić 3, Jovanović, Bistrović 4, Frenc, Vignjević, Šiljkovi, Stanimirović, Pijetlović, Papić, Radović 1, Lazić 3, Mrkšić 1.