За 29. април у 13 часова у Хотелу М у Београду заказана је изборна седница Скупштине Ватерполо савеза Србије.
На тој седници биће изабрани председници ВСС и Скупштине ВСС у наредном четворогодишњем мандату. Једини кандидат за председника Савеза је Слободан Соро, актуелни председник Новог Београда и бивши трофејни репрезентативац, док је Марко Аврамовић, актуелни генерални секретар Удружења ватерполо тренера Србије и такође успешни репрезентативац, кандидат за председника Скупштине савеза.