ВЕСТИ

Раднички одрадио посао против Барселоне и пласирао се у четвртфинале Купа Европе

(Foto: Filip Roganović)

Раднички је све дилеме око осмине финала решио још у Барселони победом против истоименог тима 15:10. Вечерашњи дуел је био прилика да се одради квалитетан спаринг у којем резултат није долазио у питање. Крагујевчани су славили 17:15 (5:3, 5:3, 4:3, 3:6).

Крагујевчани су три четвртине доминирали и поред осцилација имали пет голова предности пред последњи део. У завршних осам минута су гости били агилнији. Изборили су частан пораз, учинили тренера Стевановића незадовољним одбраном у последњем делу. Ипак ће се овај део памтити по прелепој параболи младог Јована Симовића за бурне аплаузе са добро попуњених трибина.

Раднички – Барселона 17:15 (5:3, 5:3, 4:3, 3:6)

Базен Раднички. Судије: Де Јонг (Холандија), Куртидис (Грчка). Искључења: Раднички 15, Барселона 10.

Раднички: Фонтеин, С. Рашовић 2, Дедовић 2, Ранђеловић, Симовић 1, Пијетловић 1, Прлаиновић 2, Н.Јакшић 1, Муришић 2, Вапенски 5, Vlahopulos, В. Рашовић 1, Тодоровски, Дадвани.

Барселона: Матаредона, Ватанабе 1, Виламајор 1, Ангелеску 1, Естеба 2, Рамон 1, Гарсија, Ван дер Вејден 4, Матаморос, Есфорзадо 1, Гомез 1, Велков 3, Шнајдер, Пиралков.

Facebook
X
WhatsApp
LinkedIn

Најновије вести

Вести из категорије

Запратите ВСС

Претражите