15.03.2023 22:14 Starost: 1 year

Kategorija: Domaća takmičenja

Valis nije u Šibeniku sačuvao prednost

Solaris – Valis 12:8 (3:1, 2:3, 3:0, 4:4)

Bazen Crnica. Sudije: Ivanovski i Matijašević. Igrač više:Solaris 12 (6), Valis 14 (2).

SOLARIS: Šparada, Jakovčević, Erak 1, Rak, Kadmenović 1, Butić 2, Kreković 1, Radam Penava 2, Sirovec 1, Burburan 3, Šparada 1, Štrkalj, Brajković.Trener: Seferović.

VALIS: Popadić, Šofranac 1, Pošmuga, Bursać , Arsenović 1, Obdaović, Radanović 4, Baucalo 1, Gavrilović, Kovačević, Nikolov 1, Gavrilović, Virijević, Milinković, Trener Saković.

Vaterpolisti Valisa nisu sačuvali prednost od tri gola iz prvog susreta doigravanja za učešće u Premijer ligi. U Valjevu je bilo 13:10 za Valis a u revanšu u Šibeniku je Solaris slavio sa četiri pogotka. Valis se držao u prve dve četvrtine posle kojih je gubio 5:4. U nastavku je usledila serija golova domačih koji su vodili i 10:5. Loš igrač više je Valis koštao uspeha. Odlični Radanović je 2,09 pre kraja smanjio na 11:8. Šparada je u narednom napadu iskoristio igrača više a uzaludni su bili pokušaju Baucala dva puta da vrati svoj tim u igru,