20.11.2021 22:30 Starost: 2 yrs

Kategorija: Evropski kupovi

LIGA ŠAMPIONA, častan otpor Crvene zvezde prvaku Evrope

U trećem kolu "B" grupe Lige šampiona Crvena zvezda je doživela očekivani poraz u gostima kod prvaka Evrope Pero Reka 13:7 (4:3, 5;2, 2:1, 2:1). vrlo dobar otpor su Beograđani pružli do finiša druge četvrtine. Tada su domaćini dodali gas i golovima Ečenikea, Kanele i Jangera stvorili prednost 9:5.U drugom poluvremenu Zvezda je koristila opušteniju igru favorita i predvođena raspoloženim Subotićem uspela da izgubi sa podnošljivom razlikom.

PRO REKO: Del Lungo, Di Fulvio 4, Zalanki 1, Filjoli 1, Janger 2, Bertoli 1, Prešuti , Ečenike 1, Ivović, Kanela 2, Aikardi 1, lončar, Negri. Trener: Sukno.
CRVENA ZVEZDA: Mišović, Tankosić 1, Đurđić, Marković, Subotić 4, Milojević, Pješivac 1, Basaram Rađen, Vukićević 1, Smiljević 1. Trener: Filipović.