06.03.2021 18:23 Starost: 3 yrs

Kategorija: Evropski kupovi

EVRO KUP - ispao Novi Beograd

Vuljagmeni - Novi Beograd 9:8 (2:1, 1:2, 3:3,3:2)

Gradski bazen. Sudije: Buč (Španija), Buše (Francuska). Igrač više: Vuljagmeni 10 (3), Novi Beograd 11 (2). Peterci: Vuljagmeni 1 (0)..
VULJAGMENI: Zorzatos, Milonakis 3, Alafrakis, Vlasis, trulos, Guvis, Afrudakis, kalogeropulos 2, Haliopulos 1, Kurovanis, Lozina 1, Bašić 2, Andreadis.Trener: Elmisan.
NOVI BEOGRAD: Rističević, Filipović 2,Tomić, Bursać, Ćuk, Radulović, Gogov 2, Šušiašvili 2, Avramović, Radanović, Nikolov 2, Asanović, Valahović. Trener: Vujasinović

Posle 7:7 u prvom susretu vaterpolisti Novog Beograda su poraženi u gostima protiv Vuljagmenija 9:8 i na taj način ispali iz daljeg takmičenja.

Bila je to ravnopravna utakmica u kojoj su odlučile nijense. Pune tri četvrtine je Vuljagmeni imao minimalnu prednost koju su naši igrači uspešno anulirali. Početkom poslednjeg dela dva puta je Novi Beograd bio u prednosti 7:6 Šušiašvili i 8:7 Nikolov ali nije bilo rešenja da se utakmica prelomi. Dva puta sa igračem više domaćin je preokrenuo rezultat. U poslednja dva minuta naš tim nije uspeo da izjednači i izbori peterce.