Prvenstvo Srbije - Prva B liga - Grupa Sever
Klub |
U |
P |
N |
P |
G |
B |
Bečej |
10 |
8 |
1 |
1 |
128:90 |
25 |
Dunav |
10 |
7 |
0 |
3 |
98:79 |
21 |
Spartak Prozivka |
10 |
6 |
1 |
3 |
102:71 |
19 |
Valis |
10 |
3 |
0 |
7 |
79:116 |
9 |
ŽAK |
10 |
2 |
3 |
5 |
105:115 |
9 |
Mladost |
10 |
1 |
1 |
8 |
86:127 |
4 |
Prvenstvo Srbije - Prva B liga - Grupa Jug
Singidumnum |
10 |
7 |
2 |
1 |
113:75 |
23 |
Tent |
10 |
6 |
1 |
3 |
107:94 |
19 |
Dorćol |
10 |
5 |
2 |
3 |
82:89 |
17 |
Rasina |
10 |
3 |
2 |
5 |
64:63 |
11 |
Banjaluka |
10 |
3 |
0 |
7 |
85:112 |
9 |
Novi Beograd 011 |
10 |
2 |
1 |
7 |
74:92 |
7 |
1. Kolo grupa Sever
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
11.11.2017. |
Bečej |
Žak |
14:10 |
11.11.2017. |
Mladost |
Valis |
10:14 |
11.11.2017. |
Dunav |
Spartak Prozivka |
4:6 |
To top
1. Kolo grupa Jug
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
11.11.2017. |
Singidumnum |
Banja Luka |
17:3 |
11.11.2017. |
Novi Beograd 011 |
Dorćol |
11:4 |
11.11.2017. |
Tent |
Rasina |
11:8 |
To top
2. Kolo grupa Sever
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
25.11.2017. |
Banjaluka |
Dorćol |
13:5 |
25.11.2017. |
Rasina |
Novi Beograd 011 |
10:6 |
25.11.2017. |
Singidunum |
TENT |
9:8 |
To top
2. Kolo grupa Jug
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
25.11.2017. |
ŽAK |
Valis |
10:6 |
25.11.2017. |
Spartak Prozivka |
Mladost |
18:7 |
25.11.2017. |
Bečej |
Dunav |
12:7 |
To top
3. Kolo grupa Sever
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
9.12.2017. |
Mladost |
Bečej |
10:12 |
9.12.2017. |
Dunav |
ŽAK |
9:8 |
10.12.2017. |
Valis |
Spartak Prozivka |
5:15 |
To top
3. Kolo grupa Jug
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
9.12.2017. |
TENT |
Banjaluka |
18:12 |
9.12.2017. |
Beograd 011 |
Singidunum |
8:8 |
10.12.2017. |
Dorćol |
Rasina |
8:5 |
To top
4. Kolo grupa Sever
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
21.12.2017. |
Bečej |
Valis |
17:7 |
23.12.2017. |
ŽAK |
Spartak Prozivka |
9:9 |
23.12.2017. |
Dunav |
Mladost |
11:7 |
To top
4. Kolo grupa Jug
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
23.12.2017. |
Banjaluka |
Rasina |
8:6 |
23.12.2017. |
TENT |
Novi Beograd 011 |
13:8 |
24.12.2017. |
Singidunum |
Dorćol |
9:10 |
To top
5. Kolo grupa Sever
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
27.01.2018. |
Spartak Prozivka |
Bečej |
7:11 |
28.01.2018. |
Valis |
Dunav |
4:15 |
27.01.2018. |
Mladost |
ŽAK |
13:17 |
5. Kolo grupa Jug
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
27.01.2018. |
Dorćol |
TENT |
6:10 |
27.01.2018. |
Novi Beograd 011 |
Banjaluka |
13:8 |
27.01.2018. |
Rasina |
Singidunum |
8:9 |
To top
6. Kolo grupa Sever
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
03.02.2018. |
Valis |
Mladost |
14:5 |
03.02.2018. |
Spartak Prozivka |
Dunav |
5:6 |
04.02.2017. |
ŽAK |
Bečej |
12:12 |
To top
6. Kolo grupa Jug
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
03.02.2018. |
Dorćol |
Novi Beograd 011 |
11:9 |
03.02.2018. |
Rasina |
TENT |
8:8 |
03.02.2018. |
Banjaluka |
Singidunum |
7:11 |
To top
7. Kolo grupa Sever
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
10.02.2018. |
Novi Beograd 011 |
Rasina |
prekid |
10.02.2018. |
TENT |
Singidunum |
8:16 |
11.02.2018. |
Dorćol |
Banjaluka |
12:9 |
To top
7. Kolo grupa Jug
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
10.02.2018. |
Vais |
ŽAK |
13:8 |
10.02.2018. |
Dunav |
Bečej |
16:12 |
10.02.2018. |
Mladost |
Spartak Prozivka |
6:9 |
To top
8. Kolo grupa Server
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
24.02.2018. |
Becej |
Mladost |
14:8 |
24.02.2018. |
Spartak Proziva |
Valis |
11:3 |
24.02.2018. |
ŽAK |
Dunav |
10:12 |
To top
8. Kolo grupa Jug
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
|
24.02.2018. |
Banjaluka |
TENT |
|
25.02.2018. |
Singidunum |
Novi Beograd 011 |
|
24.02.2018. |
Rasina |
Dorcol |
To top
9. Kolo grupa Sever
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
04.03.2018. |
Mladost |
Dunav |
8:6 |
03.03.2018. |
Valis |
Bečej |
6:13 |
03.03.2018. |
Spartak Prozivka |
ŽAK |
15:9 |
To top
9. Kolo grupa Jug
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
03.03.2018. |
Novi Beograd 011 |
TENT |
7:10 |
03.03.2018. |
Dorćol |
Singidunum |
12:12 |
03.03.2018. |
Rasina |
Banjaluka |
5:0 sluzbeni rez |
To top
10. Kolo grupa Sever
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
07.03.2018. |
Dunav |
Valis |
12:7 |
08.03.2018. |
Bečej |
Spartak Prozivka |
11:7 |
10.03.2017. |
ŽAK |
Mladost |
12:12 |
To top
10.kolo JUG
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
10.03.2018. |
TENT |
Dorćol |
7:10 |
11.03.2018. |
Singidunum |
Rasina |
9:5 |
10.03.2018 |
Banjaluka |
Novi Beograd 011 |
14:7 |
To top
Polufinale plej ofa
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
17.03.2018. |
Bečej |
TENT |
13:11 |
17.03.2018. |
Singidunum |
Dunav |
3:4 |
To top
Play-off za 3. mesto
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
18.03.2018. |
Singidunum |
TENT |
17:18 |
To top
Play-off finale
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
18.03.2018. |
Bečej |
Dunav |
12:7 |
To top