04.09.2019

EP juniorki u Volosu, Srbija u četvrtfinalu

Srpske juniorke su zabeležile i treću pobedu na Evropskom prvenstvu za 17 godina koje se igra u Volosu. U osmini finala je pobeđena Velika Britanija 10:6 (2:0, 2:1, 2:4, 4:1).Srbija je dominirala dve četvrtine, vodila 4:0 da bi Britanke pri pogodak postigle sekund pred veliki odmor.U trećem delu...kompletan tekst

Kategorija: Ženski vaterpolo

03.09.2019

EP juniorki u Volosu, pobeda protiv Francuske

Srpske juniorke su na EP u Volosu za generaciju 2002 pobedile Francusku 13:11 i kao druge u grupi plasirale se u osminu finala. Sutrašnji rival je selekcija Velike Britanije. Utakmica je dugo bila izjednačena, igralo se gol za gol. Ekipe su se smenjivale u vodjstvu. U posednju četvrtinu Srbija je...kompletan tekst

02.09.2019

EP juniorki u Volosu, dobar otpor Grkinjama

Srpske vaterpolistkinje su pružile snažan otpor Grkinjama u drugom kolu EP za juniorke koji se održava u Volosu. Sredinom treće četvrtine bilo je 9:9 da bi zatim Grkinje pokazale kvalitet i na kraju pobedile 17:11 (4:3,5:3,2:3,6:2) Srbija je igrala u sastavu: Kučera, Popov, Mišković 1, Teodorović,...kompletan tekst

01.09.2019

EP Volos za juniorke, pobeda protiv Rumunije

Uspešno su startovale srpske juniorke na Evropskom prvenstvu za 17 godina u Volosu. Savladale su Rumuniju 20:11 (2:3, 6:3, 8:3, 4:2).Protivnik je odlično krenuo i posle nekoliko minuta imao  prednost 3:0. U poslednjih 50 sekundi su kapiten Avdić i Rončević smanjile na 3:2. Posle 2:4 Srpkinje...kompletan tekst

31.08.2019

Juniorke sutra protiv Rumunije na startu EP

Juniorska reprezentacija Srbije , generacija 2002, sutra u 9 protiv Rumunije otvara Evropsko prvenstvo na Volosu.U grupi su još  Grčka i Francuska.- Gledali smo Rumunke, imaju talentovaneigračica. Mislim da je kvalitet na našoj strani. Posle toga sledi duel sa Grkinjama bez opterećenja. U...kompletan tekst

29.08.2019

Sastav juniorske selekcije za EP u Volosu

Juniorke Srbije putuju večeras u Volos na Evropsko prvenstvo koje počinje u nedelju. Srbija je danas imala dva sparinga sa Češkom. Prvu utakmicu naša selekcija igra u nedelju sa Rumunijom, dan kasnije rival je domaćin prvenstva Grčka a 3.septembra je protivnik Francuska. Sastav; Lili Kučera,...kompletan tekst

25.08.2019

Srpkinje treće u Kikindi

Srpske juniorke su osvojile treće mesto na medjunarodnom turniru u Kikindi u kategoriji do 17 godina. U poslednjem kolu pobedjena je ekipa Olimpia iz Košica 14:10 (5:2, 0:3, 5:4, 4:1). Prvo mesto osvojio je Uzbekistan koji je bio bolji od Senteša 17:7. Srbija je igrala u sastavu: Kučera, Popov,...kompletan tekst