Као што се очекивало, Шабац је и у другом сусрету савладао Наис и после Новог Београда, Црвене звезде и Радничког се пласирао у полуфинале плеј-офа Супер лиге Србије. Шапчани су у реваншу победили Наис са 23:13 (1:2, 10:4, 7:2, 5:5), док је у првом сусрету било је 18:11 за тим Немање Личанина.
У полуфиналу се састају Шабац – Нови Београд и Раднички – Црвена звезда, а утакмице се играју 29. априла и 3. маја, док ће евентуална мајсторица бити одиграна 6. маја.
Шабац – Наис 23:13 (1:2, 10:4, 7:2, 5:5)
Градски базен. Судије: Шукић и Виријевић. Искључења: Шабац 12, Наис 10. Петерци: Шабац 1, Наис 3.
Шабац: Ђуровић, Новаковић 1, Станојевић 1, О. Томић 4, Лазић, Гавриловић 1, Бараћ 3, Мићановић, Мачић 4, Ковачевић 2, Стојановић 3, Кораћ 1, В. Томић, Морачанин 3.
Наис: Лазић, Ковачевић 4, Пошмуга, Нешић 2, Ђорђевић 1, П. Митровић, А. Митровић, Радановић 1, Пејић 4, Бошковић, Живадиновић, Радовић 1.