UNIQA
Hemofarm A.D.
Asseco SEE
DTD Ribarstvo

Voda Diva


Medigroup
Planet Win 365
Jumbo
Studio Maruska

Blic

Keel

RTS

Julius Meinl

Kafeterija Love and Brands

Prvenstvo Srbije za 2011/2012. - Prva B liga - Seniori

Prvenstvo Srbije - Prva B liga
Klub U P N P G B
Gornji dom            
Dunav 10 9 0 1 110:59 27
Singidunum 10 6 2 2 96:62 20
Partizan R.2 10 6 1 3 90:63 19
Zemun 10 4 2 4 87:92 14
TENT 10 1 1 8 76:139 4
Bečejac 10 1 0 9 66:110 3
             
             
Donji dom            
Nais 9 4 0 5 76:60 15
Spartak 9 4 1 4 73:69 13
Šabac 9 4 0 5 73:85 12
Goč 8 3 0 5 54:63 9
Rabotnički 8 2 1 5 71:72 7
1. Kolo
Datum Beli Plavi Rezultat
19.11.2011. Singidunum Zemun 10:4
20.11.2011. Rabotnički Partizan Raiffeisen 2 6:6
20.11.2011. Nais Dunav 7:8
20.11.2011. Šabac Spartak 10:11
20.11.2011. TENT Goč 18:17

To top

2. Kolo
Datum Beli Plavi Rezultat
26.11.2011. Bečejac Singidunum 4:10
27.11.2011. Spartak TENT 11:14
26.11.2011. Dunav Šabac 14:6
27.11.2011. Partizan Raiffeisen 2 Nais 15:5
27.11.2011. Zemun Rabotnički 8:4

To top

3. Kolo
Datum Beli Plavi Rezultat
03.12.2011. TENT Dunav 6:11
03.12.2011. Goč Spartak 7:5
03.12.2011. Rabotnički Bečejac 8:8
03.12.2011. Nais Zemun 14:14
03.12.2011. Šabac Partizan Raiffeisen 2 8:13

To top

4. Kolo
Datum Beli Plavi Rezultat
10.12.2011. Zemun Šabac 15:6
10.12.2011. Bečejac Nais 11:8
10.12.2011. Singidunum Rabotnički 8:2
10.12.2011. Dunav Goč 14:8
10.12.2011. Partizan Raiffeisen 2 TENT 19:5

To top

5. Kolo
Datum Beli Plavi Rezultat
20.12.2011. Šabac Bečejac 8:10
21.12.2011. TENT Zemun 10:13
??.01.2012. Goč Partizan Raiffeisen 2 7:9
21.12.2011. Spartak Dunav 8:9
21.12.2011. Nais Singidunum 3:8

To top

6. Kolo
Datum Beli Plavi Rezultat
04.02.2012. Zemun Goč 9:4
04.02.2012. Bečejac TENT 16:11
04.02.2012. Singidunum Šabac 13:2
04.02.2012. Rabotnički Nais 11:10
04.02.2012. Partizan Raiffeisen 2 Spartak 16:7

To top

7. Kolo
Datum Beli Plavi Rezultat
Datum Beli Plavi Rezultat
11.02.2012. Šabac Rabotnički 8:10
11.02.2012. TENT Singidunum 7:15
11.02.2012. Goč Bečejac 7:10
11.02.2012. Spartak Zemun 7:10
11.02.2012. Dunav Partizan Raiffeisen 2 11:8

To top

8. Kolo
Datum Beli Plavi Rezultat
Datum Beli Plavi Rezultat
18.02.2012. Zemun Dunav 7:11
18.02.2012. Bečejac Spartak 8:8
18.02.2012. Singidunum Goč 6:5
18.02.2012. Rabotnički TENT 14:12
18.02.2012. Nais Šabac 6:7

To top

9. Kolo
Datum Beli Plavi Rezultat
       
25.02.2012. Partizan Raiffeisen 2 Zemun 9:6
25.02.2012. TENTBečejac Nais 10:9
25.02.2012. Goč Rabotnički 14:13
25.02.2012. Spartak Singidunum 5:15
25.02.2012. Dunav Bečejac 10:2

To top

10. Kolo
Datum Beli Plavi Rezultat
03.03.2012. Nais Goč 7:8
03.03.2012. Šabac TENT 0:0
03.03.2012. Bečejac Partizan Raiffeisen 2 9:14
03.03.2012. Singidunum Dunav 13:8
03.03.2012. Rabotnički Spartak 7:8

To top

11. Kolo
Datum Beli Plavi Rezultat
10.03.2012. Dunav Rabotnički 8:7
10.03.2012. Partizan Raiffeisen 2 Singidunum 5:8
10.03.2012. Zemun Bečejac 9:8
10.03.2012. Goč Šabac 9:10
10.03.2012. Spartak Nais 9:6

To top

12. kolo

12, kolo
Gornji dom

Singidunum - TENT 9:9
Bečejac - Dunav 8:13
Zemun - Partizan 2 10:10

Donji dom

Šabac - Nais 12:14
Spartak - Rabotnički 11:11

Drugo kolo drugog dela

Gornji dom

Dunav - Singidunum 8:2
Zemun- TENT 11:9
Partizan 2 - Bečejac 9:1

Donji dom

Rabotnički - Šabac 18:8
Spartak - Goč 11:7

Treće kolo

Gornji dom

Singidunum - Partizan 2 6:7
Dunav - TENT 22:2
Bečejac - Zemun 6:12

Donji dom

Šabac - Goč 8:6
Nais - Rabotnički 12:2

Četvrto kolo

Gornji dom

TENT – Bečejac 13:12
Zemun – Singidunum 8:8
Partizan Rajfajzen 2 – Dunav 4:5

Donji dom

Spartak – Šabac 9:10
Goč – Nais 3:9

Peto kolo

Gornji dom

Dunav - Zemun 11:7

Singidunum - Bečejac 15:2

Tent - Partizan 2 4:11

Donji dom

Nais - Spartak 11:9

Rabotnički - Goč