UNIQA
Hemofarm A.D.
Asseco SEE
DTD Ribarstvo

Voda Diva


Medigroup
Planet Win 365
Jumbo
Studio Maruska

Blic

Keel

RTS

Julius Meinl

Kafeterija Love and Brands

Prvenstvo Srbije za 2010/2011 - Prva B liga - Seniori

Prvenstvo Srbije - Prva B liga - Bela grupa
Klub U P N P G B
Dunav 8 7 0 1 93:55 21
Singidunum 8 6 0 2 94:72 18
Goč 8 5 0 3 85:84 15
Spartak 8 1 0 7 84:117 3
Šabac 8 1 0 7 66:96 3
             
Rabotnički 10 8 1 1 100:73 25
Prvenstvo Srbije - Prva B liga - Plava grupa
Klub U P N P G B
Banjica 10 9 1 0 118:48 28
TENT 10 6 2 2 114:81 20
Zemun 9 4 3 2 94:78 15
Bečejac 9 3 3 3 78:64 12
Mladost 9 1 1 7 69:116 4
Senta 9 0 0 9 44:129 0
1. Kolo Bela grupa
Datum Beli Plavi Rezultat
22.01.2011. Spartak Goč 9:14
22.01.2011. Rabotnički Šabac 13:3
22.01.2011. Dunav Singidunum 9:8

To top

1. Kolo Plava grupa
Datum Beli Plavi Rezultat
22.01.2011. Mladost Zemun 8:14
22.01.2011. Bečejac Banjica 5:8
22.01.2011. TENT Senta 19:6

To top

2. Kolo Bela grupa
Datum Beli Plavi Rezultat
29.01.2011. Goč Šabac 17:12
29.01.2011. Singidunum Rabotnički 6:7
29.01.2011. Spartak Dunav 9:14

To top

2. Kolo Plava grupa
Datum Beli Plavi Rezultat
29.01.2011. Zemun Banjica 6:13
29.01.2011. Senta Bečejac 6:17
29.01.2011. Mladost TENT 7:16

To top

3. Kolo Bela grupa
Datum Beli Plavi Rezultat
05.02.2011. Šabac Singidunum 7:11
05.02.2011. Dunav Goč 16:6
05.02.2011. Rabotnički Spartak 18:14

To top

3. Kolo Plava grupa
Datum Beli Plavi Rezultat
05.02.2011. Banjica Senta 15:2
05.02.2011. TENT Zemun 13:13
05.02.2011. Bečejac Mladost 8:6

To top

4. Kolo Bela grupa
Datum Beli Plavi Rezultat
12.02.2011. Goč Singidunum 12:14
12.02.2011. Spartak Šabac 18:11
12.02.2011. Dunav Rabotnički 7:7

To top

4. Kolo Plava grupa
Datum Beli Plavi Rezultat
12.02.2011. Zemun Senta 15:6
12.02.2011. Mladost Banjica 8:20
12.02.2011. TENT Bečejac 9:6

To top

5. Kolo Bela grupa
Datum Beli Plavi Rezultat
19.02.2011. Singidunum Spartak 14:7
19.02.2011. Šabac Dunav 3:11
19.02.2011. Rabotnički Goč 12:9

To top

5. Kolo Plava grupa
Datum Beli Plavi Rezultat
19.02.2011. Senta Mladost 7:9
19.02.2011. Banjica TENT 9:8
19.02.2011. Bečejac Zemun 5:5

To top

6. Kolo Bela grupa
Datum Beli Plavi Rezultat
26.02.2011. Goč Spartak 11:10
26.02.2011. Šabac Rabotnički 4:8
26.02.2011. Singidunum Dunav 7:12

To top

6. Kolo Plava grupa
Datum Beli Plavi Rezultat
26.02.2011. Zemun Mladost 12:10
26.02.2011. Banjica Bečejac 7:2
26.02.2011. Senta TENT 6:11

To top

7. Kolo Bela grupa
Datum Beli Plavi Rezultat
05.03.2011. Singidunum Rabotnički 7:5
05.03.2011. Dunav Spartak 19:5
05.03.2011. Šabac Goč 8:9

To top

7. Kolo Plava grupa
Datum Beli Plavi Rezultat
05.03.2011. Banjica Zemun 6:6
05.03.2011. Bečejac Senta 15:5
05.03.2011. TENT Mladost 11:8

To top

8. Kolo Bela grupa
Datum Beli Plavi Rezultat
12.02.2011. Singidunum Šabac 15:3
12.02.2011. Spartak Rabotnički 10:14
12.02.2011. Goč Dunav 8:5

To top

8. Kolo Plava grupa
Datum Beli Plavi Rezultat
12.03.2011. Senta Banjica 2:14
15.03.2011. Zemun TENT 10:13
16.03.2011. Mladost Bečejac 9:9

To top

9. Kolo Bela grupa
Datum Beli Plavi Rezultat
19.03.2011. Singidunum Goč 10:8
19.03.2011. Šabac Spartak 18:12
19.03.2011. Rabotnički Dunav 7:6

To top

9. Kolo Plava grupa
Datum Beli Plavi Rezultat
19.03.2011. Senta Zemun 4:13
19.03.2011. Banjica Mladost 19:4
19.03.2011. Bečejac TENT 9:9

To top

10. Kolo Bela grupa
Datum Beli Plavi Rezultat
26.03.2011. Spartak Singidunum 14:16
26.03.2011. Dunav Šabac 7:4
26.03.2011. Goč Rabotnički 7:9

To top

10. Kolo Plava grupa
Datum Beli Plavi Rezultat
26.03.2011. Mladost Senta 12:8
26.03.2011. TENT Banjica 5:7
26.03.2011. Zemun Bečejac 11:6

To top

Četvrtfinale
Datum Beli Plavi Rezultat
30.03.2011. Zemun Singidunum 9:11
30.03.2011. Spartak Banjica 10:10
30.03.2011. Goč TENT 10:6
30.03.2011. Bečejac Dunav 7:5
       
02.04.2011. Singidunum Zemun 12:11
02.04.2011. Banjica Spartak 15:8
02.04.2011. TENT Goč 12:7
02.05.2011. Dunav Bečejac 11:1

To top

Baraž
Datum Beli Plavi Rezultat
02.04.2011. Šabac Senta 13:7
02.04.2011. Senta Mladost 7:10
02.04.2011. Šabac Mladost 9:5

To top

Fajnal for polufinale
Datum Beli Plavi Rezultat
09.04.2011. Singidunum Banjica 0:0
09.04.2011. Dunav TENT 0:0

To top

Fajnal for finale
Datum Beli Plavi Rezultat
10.04.2011. TENT Banjica 5:6 finale
10.04.2011. Dunav Singiunum 12:7 za treće mesto

To top