UNIQA
Hemofarm A.D.
Asseco SEE
DTD Ribarstvo

Voda Diva


Medigroup
Planet Win 365
Jumbo
Studio Maruska

Blic

Keel

RTS

Julius Meinl

Kafeterija Love and Brands

Takmičenje po grupama

Grupa A

Team M W T L G P
Jadran (MNE) 6 4 0 2 61:57 12
Vasas (HUN) 6 3 1 2 54:56 10
Primorac (MNE) 6 3 1 2 58:48 10
Szeged (HUN) 6 0 2 4 52:67 2
Time White Blue Scor
13.11.2010. Szeged Vasas 9:9
14.11.2010. Primorac Jadran 14:7
01.12.2010. Jadran Szeged 13:10
01.12.2010. Vasas Primorac 7:6
18.12.2010. Szeged Primorac 7:13
18.12.2010. Jadran Vasas 11:10
08.01.2011. Primorac Szeged 9:9
08.01.2011. Vasas Jadran 8:12
19.01.2011. Primorac Vasas 8:9
19.01.2011. Szeged Jadran 7:12
02.02.2011. Vasas Szeged 11:10
02.02.2011. Jadran Primorac 9:10

Grupa B

Team M W T L G P
Pro Recco (ITA) 6 6 0 0 73:32 18
Budva (MNE) 6 3 0 3 44:40 9
Vojvodina (SRB) 6 1 1 4 41:65 4
Spartak (RUS) 6 1 1 4 35:56 4
Time White Blue Scor
13.11.2010. Budva Vojvodina 9:7
13.11.2010. Pro Recco Spartak 16:5
01.12.2010. Vojvodina Pro Recco 8:15
01.12.2010. Spartak Budva 6:5
19.12.2010. Vojvodina Spartak 10:10
19.12.2010. Pro Recco Budva 12:7
09.01.2011. Spartak Vojvodina 6:8
09.01.2011. Budva Pro Recco 5:6
19.01.2011. Pro Recco Vojvodina 16:2
19.01.2011. Budva Spartak 9:3
02.02.2011. Vojvodina Budva 6:9
02.02.2011. Spartak Pro Recco 5:8

Grupa C

Team M W T L G P
Mladost (CRO) 6 5 1 0 62:48 16
Partizan Raiffeisen (SRB) 6 4 1 1 57:40 13
Barcelona (ESP) 6 1 1 4 34:48 4
Olympiacos (GRE) 6 1 0 5 48:57 3
Time White Blue Scor
13.11.2010. Barcelona Olympiacos 10:8
14.11.2010. Mladost Partizan Raiffeisen 10:8
01.12.2010. Olympiacos Mladost 8:9
01.12.2010. Partizan Raiffeisen Barcelona 6:6
18.12.2010. Olympiacos Partizan Raiffeisen 7:9
18.12.2010. Mladost Barcelona 10:4
08.01.2011. Barcelona Mladost 5:11
08.01.2011. Partizan Raiffeisen Olympiacos 7:1
19.01.2011. Mladost Olympiacos 15:10
19.01.2011. Barcelona Partizan Raiffeisen 9:13
02.02.2011. Partizan Raiffeisen Mladost 14:7
02.02.2011. Olympiacos Barcelona 11:7

Grupa D

Team M W T L G P
Jug (CRO) 6 6 0 0 77:52 18
Barceloneta (ESP) 6 3 0 3 55:65 9
Primorje (CRO) 6 3 0 3 47:45 9
Eger (HUN) 6 0 0 6 46:53 0
Time White Blue Scor
13.11.2010. Barceloneta Eger 10:9
14.11.2010. Jug Primorje 12:7
01.12.2010. Eger Jug 9:10
01.12.2010. Primorje Barceloneta 8:6
18.12.2010. Jug Barceloneta 14:9
18.12.2010. Eger Primorje 6:11
08.01.2011. Primorje Eger 7:4
08.01.2011. Barceloneta Jug 11:18
19.01.2011. Jug Eger 15:10
19.01.2011. Barceloneta Primorje 9:8
02.02.2011. Primorje Jug 6:8
02.02.2011. Eger Barceloneta 8:10

Četvrtfinalna "A" grupa

Prvo kolo: Jug – Budva 10:6, Jadran – Partizan 8:13. Drugo kolo: Budva – Jadran 6:5, Partizan – Jug 11:10. Treće kolo: Jug – Jadran 13:6, Partizan – Budva 10:2. Četvrto kolo: Budva - Partizan Rajfajzen 5:8, Jadran – Jug 7:7. Peto kolo: Jug – Partizan 10:13, Jadran – Budva 8:9.Šesto kolo Partizan Rajfajzen – Jadran14:8, Budva – Jug1. PAR¬žTIZAN    6    6    0    0    69:43    182. JUG    5    2    1    2    50:43    73. BUDVA    5    2    0    3    28:41    64. JADRAN    6    0    1    5    42:62    1

 

Plasman "A" grupa

1. PARTIZAN    6    6    0    0    69:43    18
2. JUG    5    2    1    2    50:43    7
3. BUDVA    5    2    0    3    28:41    6
4. JADRAN    6    0    1    5    42:62    1

Četvrtfinalna "B" grupa

Prvo kolo: Mladost – Pro Reko 5:9, Primorje – Vašaš 13:6. Drugo kolo: Vašaš – Mladost 8:9, Pro Reko – Primorje 15:9. Treće kolo: Primorje – Mladost 8:6, Pro Reko – Vašaš 12:6. Četvrto kolo: Mladost – Primorje 10:9, Vašaš – Pro Reko 7:9. Peto kolo: Mladost – Vašaš 8:7, Primorje – Pro Reko 7:12.Šesto kolo,  Vašaš – Primorje , Pro Reko - Mladost .


1. PRO REKO    5    5    0    0    57:34    12
2. MLADOST    5    3    0    2    38:41    9
3. PRIMORJE    5    2    0    3    46:49    6
4. VAŠAŠ    5    0    0    5    34:51    0

 

 

Plasman

1. Pro Reko 2 2 0 0 24:14 6

2. Primorje 2 1 0 1 22:21 3

3. Mladost 2 1 0 1 14:17 3

4. Vašaš 2 0 0 2 14:22 0  

Plasman

1. PRO REKO    5    5    0    0    57:34    12
2. MLADOST    5    3    0    2    38:41    9
3. PRIMORJE    5    2    0    3    46:49    6
4. VAŠAŠ    5    0    0    5    34:51    0