UNIQA
Hemofarm A.D.
Asseco SEE
DTD Ribarstvo

Voda Diva


Medigroup
Planet Win 365
Jumbo
Studio Maruska

Blic

Keel

RTS

Julius Meinl

Kafeterija Love and Brands

ROMA 2009 - 13th FINA WORLD CHAMPIONSHIPS

17. 07. 2009. - 02. 08. 2009.

Group A

  Team W T L G P
1 Hungary 2 1 0 27:18 7
2 Canada 2 0 1 23:20 6
3 Germany 1 1 1 25:16 4
4 SAR 0 0 3 10:41 0

Group B

  Team W T L G P
1 Croatia 3 0 0 37:12 9
2 Montenegro 2 0 1 38:20 6
3 China 1 0 1 18:34 3
4 Brasil 0 0 3 12:39 0

Group C

  Team W T L G P
1 Spain 3 0 0 35:24 9
2 Srbia 1 1 1 37:22 4
3 Australia 1 1 1 32:28 4
4 Kazahstan 0 0 3 15:45 0

Group D

  Team W T L G P
1 SAD 3 0 0 29:19 9
2 Romani 2 0 1 17:16 6
3 Italy 1 0 2 25:20 3
4 Macedony 0 0 3 15:31 0

Raspored utakmica i rezultati

Preliminary Round I, Day 1, 20. 07. 2009.
Time White Blue Scor
09.30 South Africa Germany 4:14
10.50 Canada Hungary 6:15
12.10 Montenegro China 14:4
13.30 Croatia Brazil 11:2
17.00 Kazakhstan Australia 7:14
18.20 Serbia Spain 9:11
19.40 Macedonia Romania 4:6
21.00 USA Italy 9:8
Preliminary Round I, Day 2, 22. 07. 2009.
Time White Blue Scor
09.30 Brazil China 5:9
10.50 Montenegro Croatia 5:11
12.10 Spain Australia 13:10
13.30 Kazakhstan Serbia 3:20
17.00 USA Macedonia 13:6
18.20 Hungary Germany 7:7
19.40 South Africa Canada 1:12
21.00 Romania Italy 6:5
Preliminary Round I, Day 3, 24. 07. 2009.
Time White Blue Scor
09.30 Kazakhstan Spain 5:11
10.50 Serbia Australia 8:8
12.10 USA Romania 7:5
13.30 South Africa Hungary 5:15
17.00 Canada Germany 5:4
18.20 Montenegro Brazil 19:5
19.40 Croatia China 15:5
21.00 Macedonia Italy 5:12
Preliminary Round II, 26. 07. 2009.
Time White Blue Scor
09.00 Južna Afrika Brazil 7:8
10.20 Kazahstan Makedonija 4:11
11.40 Kanada Kina 9:5
15.30 Nemačka Crna Gora 9:8
16.50 Australija Rumunija 5:7
21.00 Srbija Italija 7:5
FINAL for 15 Place, 28. 07. 2009.
Time White Blue Scor
08.40 Južna Afrika Kazahstan 6:5
FINAL for 13 Place, 28. 07. 2009.
Time White Blue Scor
10.00 Brazil Makedonija 16:15
Semifinals for Place 9th - 12th, 28. 07. 2009.
Time White Blue Scor
11.20 China Montenegro 5:13
12.40 Italy Australia 6:8
QUARTER-FINALS, 28. 07. 2009.
Time White Blue Scor
14.00 Hungary Serbia 9:10
15.20 USA Germany 8:5
16.40 Croatia Romania 7:5
21.00 Spain Canada 11:4
FINAL for 11 Place, 30. 07. 2009.
Time White Blue Scor
09.00 Italy China 14:7
FINAL for 9 Place, 30. 07. 2009.
Time White Blue Scor
10.20 Montenegro Australia 8:7
Semifinals for Place 5th - 8th, 30. 07. 2009.
Time White Blue Scor
11.40 Hungary Romania 13:8
15.30 Canada Germany 5:9
SEMIFINAL, 30. 07. 2009.
Time White Blue Scor
16.50 Serbia Croatia 12:11
21.00 Spain USA 7:6
FINAL for 7 Place, 01. 08. 2009.
Time White Blue Scor
09.00 Romania Canada 9:6
FINAL for 5 Place, 01. 08. 2009.
Time White Blue Scor
10.40 Hungary Germany 9:6
FINAL for Bronze, 01. 08. 2009.
Time White Blue Scor
16.00 Croatia USA 8:6
FINAL for GOLD, 01. 08. 2009.
Time White Blue Scor
21.00 Serbia Spain 14:13
Roma 2009 Final ranking
  Team
1 Serbia
2 Spain
3 Croatia
4 USA
5 Hungary
6 Germany
7 Romania
8 Canada
9 Montenegro
10 Australia
11 Italy
12 China
13 Brazil
14 Macedonia
15 South Africa
16 Kazakhstan