UNIQA
Hemofarm A.D.
Asseco SEE
DTD Ribarstvo

Voda Diva


Medigroup
Planet Win 365
Jumbo
Studio Maruska

Blic

Keel

RTS

Julius Meinl

Kafeterija Love and Brands

Final four - 22. i 23. maj 2009, Rijeka

Polufinalne utakmice

Time White Blue Scor
22.05.2009. Pro Reko Jug Dubrovnik 9:6
22.05.2009. Primorac Mladost 11:9

Utakmica za 3. mesto

Time White Blue Scor
23.05.2009. Jug Mladost 14:13

Finale

Time White Blue Scor
23.05.2009. Pro Reko Primorac 8:7

Utakmice četvrtfinala

1. utakmica

Time White Blue Scor
08.04.2009. Partizan Rajfajzen Jug Dubrovnik 11:9
08.04.2009. Olimpijakos Mladost 8:5
08.04.2009. Vašaš Pro Reko 8:11
08.04.2009. Primorac Jadran 12:12

2. utakmica

Time White Blue Scor
22.04.2009. Jug Dubrovnik Partizan Rajfajzen 11:7
22.04.2009. MLADOST Olimpijakos 11:6
22.04.2009. Pro Reko Vašaš 9:10
22.04.2009. Jadran Primorac 8:9

Takmičenje po grupama

Grupa A

  Team M W T L G P
1 Pro Reko (Italija) 6 4 0 2 67:48 12
2 Jug Osiguranje (Hrvatska) 6 3 1 2 64:43 10
3 Spartak Volgograd (Rusija) 6 3 0 3 43:63 9
4 Šturm 2002 (Rusija) 6 1 1 4 42:63 4

Grupa A - 1. kolo

Time White Blue Scor
22.11.2008. Jug Pro Reko 10:9
22.11.2008. Spartak Šturm 2002 8:6

Grupa A - 2. kolo

Time White Blue Scor
13.12.2008. Šturm 2002 Jug 8:8
13.12.2008. Pro Reko Spartak 15:7

Grupa A - 3. kolo

Time White Blue Scor
17.01.2009. Jug Spartak 16:5
17.01.2009. Šturm 2002 Pro Reko 13:12

Grupa A - 4. kolo

Time White Blue Scor
07.02.2009. Pro Reko Šturm 2002 10:3
07.02.2009. Spartak Jug 7:6

Grupa A - 5. kolo

Time White Blue Scor
28.02.2009. Jug Šturm 2002 16:5
28.02.2009. Spartak Pro Reko 7:12

Grupa A - 6. kolo

Time White Blue Scor
21.03.2008. Pro Reko Jug 9:8
21.03.2008. Šturm 2002 Spartak 7:9

Grupa B

  Team M W T L G P
1 Jadran (Crna Gora) 6 3 2 1 62:52 11
2 Mladost (Hrvatska) 6 2 3 1 44:49 9
3 Budvanska rivijera (Crna Gora) 6 2 1 3 53:56 7
4 Barseloneta (Španija) 6 1 2 3 47:49 5

Grupa B - 1. kolo

Time White Blue Scor
19.11.2008. Mladost Budvanska rivijera 7:6
22.11.2008. Jadran Barseloneta 7:6

Grupa B - 2. kolo

Time White Blue Scor
13.12.2008. Barseloneta Mladost 7:7
13.12.2008. Budvanska rivijera Jadran 14:10

Grupa B - 3. kolo

Time White Blue Scor
18.01.2009. Jadran Mladost 11:4
18.01.2009. Budvanska rivijera Barseloneta 13:10

Grupa B - 4. kolo

Time White Blue Scor
07.02.2009. Barseloneta Budvanska rivijera 9:6
08.02.2009. Mladost Jadran 10:10

Grupa B - 5. kolo

Time White Blue Scor
28.02.2009. Mladost Barseloneta 10:9
28.02.2009. Jadran Budvanska rivijera 13:8

Grupa B - 6. kolo

Time White Blue Scor
21.03.2009. Barseloneta Jadran 11:11
21.03.2009. Budvanska rivijera Mladost 6:6

Grupa C

  Team M W T L G P
1 Olimpijakos (Grčka) 6 5 1 0 61:45 16
2 Primorac (Crna Gora) 6 4 0 2 74:47 12
3 Šibenik (Hrvatska) 6 2 1 3 47:66 7
4 Breša (Italija) 6 0 0 6 46:71 0

Grupa C - 1. kolo

Time White Blue Scor
19.11.2008. Olimpijakos Breša 10:7
23.11.2008. Primorac Šibenik 13:6

Grupa C - 2. kolo

Time White Blue Scor
13.12.2008. Šibenik Olimpijakos 9:9
13.12.2008. Breša Primorac 9:13

Grupa C - 3. kolo

Time White Blue Scor
14.01.2009. Breša Šibenik 7:8
17.01.2009. Primorac Olimpijakos 7:9

Grupa C - 4. kolo

Time White Blue Scor
07.02.2009. Olimpijakos Primorac 9:8
07.02.2009. Šibenik Breša 12:8

Grupa C - 5. kolo

Time White Blue Scor
25.02.2009. Primorac Breša 15:7
28.02.2009. Olimpijakos Šibenik 11:6

Grupa C - 6. kolo

Time White Blue Scor
21.03.2009. Šibenik Primorac 7:17
21.03.2009. Breša Olimpijakos 8:13

Grupa D

  Team M W T L G P
1 Partizan Rajfajzen (Srbija) 6 5 1 0 72:49 16
2 Vašaš (Mađarska) 6 4 0 2 57:47 12
3 Eger (Mađarska) 6 0 3 3 51:56 3
4 Marsej (Francuska) 6 0 2 4 49:81 2

Grupa D - 1. kolo

Time White Blue Scor
23.11.2008. Eger Vašaš 7:9
23.11.2008. Partizan Rajfajzen Marsej 22:5

Grupa D - 2. kolo

Time White Blue Scor
13.12.2008. Vašaš Partizan Rajfajzen 7:8
13.12.2008. Marsej Eger 9:9

Grupa D - 3. kolo

Time White Blue Scor
17.01.2009. Eger Partizan Rajfajzen 7:7
17.01.2009. Marsej Vašaš 6:10

Grupa D - 4. kolo

Time White Blue Scor
07.02.2009. Partizan Rajfajzen Eger 11:9
07.02.2009. Vašaš Marsej 16:6

Grupa D - 5. kolo

Time White Blue Scor
28.02.2009. Partizan Rajfajzen Vašaš 9:7
28.02.2009. Eger Marsej 9:9

Grupa D - 6. kolo

Time White Blue Scor
21.03.2009. Vašaš Eger 11:10
21.03.2009. Marsej Partizan Rajfajzen 14:15