Blic

Kafeterija Love and Brands
07.09.2019

EP juniorki na Volosu, Srbija se plasirala na Svetsko prvenstvo

Veliki uspeh su na Evropskom prvenstvu u Volosu za 17 godina postigle naše igračice. U razigravanju za plasman od petog do osmog mesta pobedile su Slovačku 15:13 (3:3, 5:5, 3:1, 4:3) i na taj način izborile plasman na Svetsko prvenstvo u Izraelu a sutra će sa domaćinom Grčkom igrati za peto...kompletan tekst

Kategorija: Ženski vaterpolo

05.09.2019

EP juniorki na Volosu, Srbija igra od petog do osmog mesta

Juniorke Srbije su očekivano poražene u četvrtfinalu Evropskog prvenstva koje se održava na Volosu. Bolja je bila reprezentacija Španije 18:6 (3:2, 7:0, 3:3, 5:1). Srbija će nastaviti takmičenje borbama za plasman od petog do osmog mesta. Sutra je slobodan dan za našu selekciju. Naredni rival biće...kompletan tekst

04.09.2019

EP juniorki u Volosu, Srbija u četvrtfinalu

Srpske juniorke su zabeležile i treću pobedu na Evropskom prvenstvu za 17 godina koje se igra u Volosu. U osmini finala je pobeđena Velika Britanija 10:6 (2:0, 2:1, 2:4, 4:1).Srbija je dominirala dve četvrtine, vodila 4:0 da bi Britanke pri pogodak postigle sekund pred veliki odmor.U trećem delu...kompletan tekst

03.09.2019

EP juniorki u Volosu, pobeda protiv Francuske

Srpske juniorke su na EP u Volosu za generaciju 2002 pobedile Francusku 13:11 i kao druge u grupi plasirale se u osminu finala. Sutrašnji rival je selekcija Velike Britanije. Utakmica je dugo bila izjednačena, igralo se gol za gol. Ekipe su se smenjivale u vodjstvu. U posednju četvrtinu Srbija je...kompletan tekst

02.09.2019

EP juniorki u Volosu, dobar otpor Grkinjama

Srpske vaterpolistkinje su pružile snažan otpor Grkinjama u drugom kolu EP za juniorke koji se održava u Volosu. Sredinom treće četvrtine bilo je 9:9 da bi zatim Grkinje pokazale kvalitet i na kraju pobedile 17:11 (4:3,5:3,2:3,6:2) Srbija je igrala u sastavu: Kučera, Popov, Mišković 1, Teodorović,...kompletan tekst

01.09.2019

EP Volos za juniorke, pobeda protiv Rumunije

Uspešno su startovale srpske juniorke na Evropskom prvenstvu za 17 godina u Volosu. Savladale su Rumuniju 20:11 (2:3, 6:3, 8:3, 4:2).Protivnik je odlično krenuo i posle nekoliko minuta imao  prednost 3:0. U poslednjih 50 sekundi su kapiten Avdić i Rončević smanjile na 3:2. Posle 2:4 Srpkinje...kompletan tekst

31.08.2019

Juniorke sutra protiv Rumunije na startu EP

Juniorska reprezentacija Srbije , generacija 2002, sutra u 9 protiv Rumunije otvara Evropsko prvenstvo na Volosu.U grupi su još  Grčka i Francuska.- Gledali smo Rumunke, imaju talentovaneigračica. Mislim da je kvalitet na našoj strani. Posle toga sledi duel sa Grkinjama bez opterećenja. U...kompletan tekst