UNIQA
Hemofarm A.D.
Asseco SEE
DTD Ribarstvo

Voda Diva


Medigroup
Planet Win 365
Jumbo
Studio Maruska

Blic

Keel

RTS

Julius Meinl

Kafeterija Love and Brands

Kvalifikacije za ligu, 1. krug 5. kolo

1. krug 5. Kolo - Grupa A i B
Datum Grupa Beli Plavi Rezultat
17. 11. 2007. A TENT Vojvodina OTP 4:19
17. 11. 2007. A Beograd Spartak 18:4
17. 11. 2007. A Partizan Rajfajzen    
17. 11. 2007. B Crvena Zvezda Student 11:6
16. 11. 2007. B Bečej 2005 Niš 2:12
16. 11. 2007. B Šabac ŽAK 13:5

TENT- Vojvodina 4:19 (0:4, 1:5, 1:7, 2:3)

Bazen: SKC Obrenovac
Gledalaca: 50
Sudije: Goran Jovančić (Vrnjačka Banja), Miloš Jovanović(Beograd)
Isključenja: TENT 5, Vojvodina 3

TENT: B. Inđić, Jevremović, Vasiljević, Jocić, Petruševski, Stojković, Jukić, Tasić 1, D. Inđić 2, Đurović, Stanišić 1, Tomić, Petronijević, Pavlović

Trener: Vukčević

VOJVODINA: Jerković, Bilić 3, Dragić 2, Nešić, Miličić 2, Vapenski 4, Andrić 1, Ovuka, Ranđić 1, Kovačević 2, Bosančić, Ćuk 3, Vuksanović 1

Tener: Stanojević

To top

Beograd – Spartak 18:4 (4:0, 8:2, 3:1, 3:1)

Bazen: Banjica
Gledalaca: 100
Sudije: Njegovan (Beograd), Stanojević (Jagodina)
Igrač više: Beograd 8 (3), Spartak 4 (1)

BEOGRAD: Aleksić, Genčić 2, Ubović, Rusov, Ćirković 2, Pavlović 1, Lakić, Rašović 1, Stanković, Lončarević 1, Basara 2, Petković 6, Marković, Simović 3

Trener: Mirović

SPARTKA: Pašagić, Tešić, Labadi, Strika 1, Branisavljević, Španjević, Kuti 1, Andrić 2, Botka, Antunović, Ivković, Dulić

Trener: Ladocki

To top

Crvena zvezda – Student 11:6 (4:2, 3:1, 3:0, 1:3)

Bazen: SKC Obrenovac
Gledalaca: 100
Sudije: Mišković (Beograd), Virijević (Zrenjanin)
Isključenja: Crvena zvezda 8, Student 5

CRVENA ZVEZDA: Draksimović, Tomašević 1, Cvetković, M. Krstić 1, Kocić, Radojičić, Mićić 2, Vuksanović 5, D. Krstić 1, Latković, Marković 1, Restović, Popović, Petrović

Trener: Jovović


STUDENT: Marinković, L. Šaponjić 4, S. Marković 1, D. Marković, Kamileri, Rackov, Popović, Kostić, Radović, Tomašević 1, Stefanović, A. Šaponjić, Živojinović, Petković

Trener: Vasilovski

To top

Bečej 2005 – Niš 2:12 (2:2, 0:6, 0:2, 0:2)

Plivalište: OSC Mladost
Gledalaca: 100
Sudije: Arnautović (Beograd), Balažević (Subotica)
Igrač više: Bečej 4 (1), Niš 7 (3)
Peterci: Bečej, Niš 2 (1).

BEČEJ 2005: Sretković 12, Čiplić 1, Čavić 1, Miljević, Džigurski, Cvetić, Kovačev, Milovanović, Božić, Jović, Milić, Stojanov, Kiza, Ačai
Šef stručnog štaba Saša Cvejić

NIŠ: Kanlić (13), A. Petrović 2, Stojković, Živić, Stanković, Komadinić 2, M. Petrović 1, Žmukić 3, Ranđelović 2, Šilj, Radojević 1, Vujović 1, Trajković, Milošević
Šef stručnog štaba: Predrag Kilibarda.

To top

Šabac – ŽAK 13:5 (1:3, 5:0, 2:1, 5:1)

Bazen: SPC Vojvodina
Gledalaca: 100
Sudije: Ragač i Raković (obojica iz Beograda)
Igrač više: Šabac 8 (5), ŽAK 2 (2).

Šabac: Petić, Petrović 1, Božičković, Isakovski 1, Vuksanović 4, Komar 2, Cvetković 2, Ćorović, Ognjanović, Marić 1, Marović, Mašić 2.

ŽAK: Kozarski, Trkulja, Čolić, Miličić 1, Pešetrić, Bačić, Petrović, Miličević 1, Kolarić, Komarek 2, Obrovski 1, Budurin, Srdić, Glušica.

To top