Kategorija: Domaća takmičenja
Premijer regionalna liga, derbi Radničkom i Zvezdi
Crvena zvezda – Partizan 13:11 (3:2, 4:2, 4:4, 2:3)
Bazen: 25. maj Milan Gale Muškatirović, Sudije: Štampalija , Franulović. Igrač više: Crvena zvezda 11 (8), Partizan 15 (7). Peterci: Partizan 1 (1)
CRVENA ZVEZDA: Mišović, Tankosić 1, Trtović 1, Marković 1, Subotić 1, Milojević 1, Pješivac 2, Basara 4, Rađen, Vukićević 1, Garadašević, Radović, Ivanović, Smiljević 1, Trener: Vičević
PARTIZAN: Rističević, Vuković, Barać 1, Božović, Aleksić 4, Velkić, Bouven 2, Nešić 1, Vico 1, Radojević, Miloš, Kojić 1, Bulajić, Vavić 1, Trener: Korolija
Radnički – Novi Beograd 11:10 (3:3, 3:1, 2:3, 3:3)
Bazen „Dragan Trifunović“. Sudije: Obradović i Savinović. Igrač više:Radnički 11 (6), Novi Beograd 13 (4). Peterci: Radnički 2 (2).
RADNIČKI: Dobožanov, Branković, Stanojević, Janković 1, Ćuk 1, Krug, Ukropina 1, Pljevančić , Toholj 1, Miličić , Lukić 3, Vrlić 2, Todorovski, Radulović 1.
NOVI BEOGRAD: G.Pijetlović, S.Rašović, Mandić 4, Tomić, Vučinić 2, D.Pijetlović, Gogov, Martinović, Perković, Vlahopulos 1, Drašović 1, V.Rašović, Fernandes, Šušiašvili.
Jadran Split – Šabac 14:8 (3:4, 3:1, 3:1, 5:2)
Bazen: „25. maj Milan Gale Muškatirović“. Sudije: Ivanovski i Mišković Igrač više: Jadran 9 (5), Šabac 2 (1) . Peterci: Jadran 1 (1), Šabac 1 (1)
JADRAN: Podrug, Bruić 2, Kragić 1, Čagalj, Butić 1, Pejković, Bukić 4, Karkov, Delić 3, Dobud, Šetka 2, Dužević 1, Anić, Stojanac, Trener: Smodlaka
ŠABAC: Filipović, Repanović, Koptsev, Maraš, Tonković, Stanić, Tubić, Žeželj, Stojanović 4, Vukadinović, Ćetković 4, Trener: Ličanin
BEOGRAD
Danas: Jadran – Šabac 8:14, Crvena zvezda – Partizan 13:11 Mornar – Jug 5:15
Sutra: Partizan – Mornar (17), Crvena zvezda – Šabac (18.50), Jadran – Jug (20.40)
Nedelja: Mornar – Šabac (10), Partizan – Jadran (11.50), Jug – Crvena zvezda (13.40)
BUDVA
Danas: Primorac – Budva 13:3, Solaris – Mladost 5:5, Radnički – Novi Beograd 11:10.
Četvrtak : Jadran – Solaris 12:11, Budva – Radnički 4:17, Mladost – Primorac 10:10.
Subota: Budva – Solaris (17), Jadran – Radnički (18.50), Primorac – Mladost (20.40)
Nedelja: Radnički – Mladost (10), Solaris – Novi Beograd (11.50), Primorac – Radnički (13.40)
1. NOVI BEOGRAD 7 6 0 1 101:53 18
2. JUG 7 6 0 1 91:69 18
3. RADNIČKI 7 5 2 0 96:62 17
4. JADRAN S 6 5 1 0 88:53 16
5. JADRAN HN 7 4 0 3 71:76 12
6. CRVENA ZVEZDA 6 4 0 2 74:60 12
7. PARTIZAN 7 3 0 4 80:66 9
8. PRIMORAC 6 2 3 2 73:75 9
9. MLADOST 8 2 2 4 74:94 8
10. ŠABAC 7 2 0 5 57:85 6
11. SOLARIS 7 1 1 5 62:87 4
12. MORNAR 6 0 1 5 45:80 1
13. BUDVA 8 0 0 8 46:108 0