Kategorija: Domaća takmičenja
Ligaški vikend
EVRO KUP
Osmina finala, prva utakmica subota: RADNIČKI – Strazbur (19.30), Pej d Natacion – OSC (18), Turkvan – CRVENA ZVEZDA (20), Primorac – Solnok (18), Sabadelj –Mediterani (13.45), NOVI BEOGRAD – Vuljagmeni (18), Sintez – Dinamo (18), Barselona – Mladost (16.45)
SUPER LIGA
Ranije : Novi Beograd 11. april – Banjica 20:4. Subota: Stari grad – Nais (21, „25.maj MGM“, Jovančević – Putniković, Šukić), Vojvodina – Zemun (18, Virijević – Prlić, Ranđić).
Treći mart: Partizan – Crvena zvezda (19, Anđelić – Raković, Ćirić, Arnautović), Radnički – Šabac ( Park, Stanojević – Milović, Mišković, Luković)
1. NOVI BEOGRAD 10 9 1 0 156:65 28
2. RADNIČKI 9 8 0 1 149:72 24
3. CRVENA ZVEZDA 9 7 1 1 111:73 22
4. ŠABAC 9 6 0 3 139:80 18
5. VOJVODINA 9 5 0 4 90:80 15
6. PARTIZAN 9 4 0 5 89:101 12
7. NAIS 9 2 1 6 70:110 7
8. ZEMUN 9 2 1 6 71:116 7
9. STARI GRAD 9 0 1 8 75:143 1
10. BANjICA 10 0 1 9 65:187 1
ŽENSKA LIGA
Subota: Spartak – Senta Jordo (11, Dudova šuma, Kinčeš – Jović, Mileusnić).
Nedelja: Palilula – Taš 2000 (21.30 Tašmajdan, Đorđević – Šilobad, Arnautović), Crvena zvezda – Vojvodina (20, „25.maj MGM“, Raković Krstonošić - Stefanović, Janković), Valis – Vračar (17, Petnica, Stefanović- Bijeljić, Nikolić)
1. VOJODINA 3 3 0 0 58:18 9
2. TAŠ 2000 3 3 0 0 51:33 9
3. CRVENA ZVEZDA 3 2 0 1 71:25 6
4. PALILULA 3 2 0 1 60:19 6
5. SENTA JORDO 3 2 0 1 44:36 6
6. VRAČAR 3 0 0 3 24:57 0
7. SPARTAK 3 0 0 3 26:65 0
8. VALIS 3 0 0 3 11:92 0
PRVA „A“ LIGA
Subota: Taš – Valjevo (20.45, Petrović – Stefanović, M.Marjanović), Proleter – Valis (19, Raković – Beljin, Arnautović).
Nedelja: Rasina – NBG Vukovi (20, Srećković – Velkić, Krivokapić), Palilula – Beograd (20.20, Tašmajdan, Balažević – Kiš, N.Marjanović)
1. PROLETER 7 7 0 0 102:60 21
2. VALIS 7 6 0 1 91:63 18
3. TAŠ 7 5 0 2 98:67 15
4. VALjEVO 7 4 0 3 92:85 12
5. NBG VUKOVI 7 3 0 4 95:84 9
6. BEOGRAD 7 2 0 5 71:83 6
7. RASINA 7 1 0 6 76:97 3
8. PALILULA 7 0 0 7 49:135 0
PRVA „B“ LIGA
Petak: Sava – Mladost (20, Živanović – Duvnjak, Marković).
Subota: Banjaluka – Vračar (19.30, Knežević – Sremčev, Kapriš).
Nedelja: Goč – TENT (18.30, Avramović – Čerović, Petrovski), Singidunum – Bečej (10.30, Popović – Klisura, Ivanović), Dorćol – ŽAK (21.15, 25.maj MGM, Sivčev – Radovanović, M.Jovanović)
1. MLADOST 9 9 0 0 150:75 27
2. TENT 9 7 1 1 128:76 22
3. DORĆOL 9 6 1 2 110:70 19
4. BEČEJ 9 6 1 2 120:81 19
5. SINGIDUNUM 9 4 1 4 102:82 13
6. ŽAK 9 3 1 5 101:115 10
7. SAVA 9 3 1 5 91:119 10
8. VRAČAR 9 3 0 6 65:93 9
9. BANjALUKA 9 1 0 8 73:155 3
10.GOČ 9 0 0 9 53:124 0
POLUFINALE KUPA (15)
Šabac: Partizan, Šabac, Spartak Prozivka, Zemun.
Delegat Marković, sudije:Živanović, Duvnjak, Piljić i Bačanji.
NOVI SAD: Vojvodina, NBG Vukovi, Valis, Taš.
Delegat: Jovanović, sudije: Kiš, Nišavić, Đorđević, Šukić.