Soccer


UNIQA
Asseco SEE

Voda Diva

Fizio Group DOO
Keel
Master Physical


RTS

Julius Meinl

Kafeterija Love and Brands
13.01.2021 10:51 Starost: 249 days


Regionalna liga Beograd

Beograd, 14. do 17. 01. 2021.


Klubovi učesnici:

HAVK Mladost - Zagreb
VK Partizan – Beograd
BVK Crvena zvezda - Beograd
VK Jadran - Split
VK Primorje EB
VK Šabac - Šabac


Delegati turnira: Dejan Adžić (Kotor), Božo Vuletić (Dubrovnik), Goran Arnautović, Mihailo Ćirić, Nikola Njegovan i Željko Ragač (Beograd).
                                                                                                                                                                                                     
                                                                                                   
Sudije: Ante Bura (Šibenik), Andrej Franulović (Rijeka), Veselin Mišković (Kotor), Petar Abramović (Kotor),
Vojin Putniković, Nenad Golijanin, Ivan Raković i Lazar Anđelić (Beograd),Goran Gavrilović (Zagreb)                                                                                  
                                                                                                          
Disciplinski sudija: Alen Pešušić (Zagreb)                                                                                           
                                                                                                  
                                                                                                  
RASPORED UTAKMICA

Četvrtak 14.1.:Primorje - Partizan ( 17, Mišković - Abramović, Vuletić), Jadran - Crvena zvezda (18.50, Golijanin - Bura, Ćirić), Šabac - Mladost (20.40, Franulović - Putniković, Adžić)                   
              
Petak 15.1.:Crvena zvezda - Šabac (10.30, Putniković - Raković, Njegovan), Mladost - Partizan (17, Franulović - Golijanin, Adžić), Primorje - Crvena zvezda (18.50, Andjelić - Gavrilović, Arnautović), Šabac - Jadran (20,40 Abramović - Mišković, Vuletić)

Subota 16.1.: Partizan - Jadran S (10.20, Abramović - Mišković, Njegovan), Mladost - Primorje (12.10, Raković - Bura, delegat Ćirić), Partizan - Crvena zvezda (17, Golijanin - Andjelić, Vuletić), Primorje - Šabac (18.50, Raković - Gavrilović, Ragač), Mladost - Jadran S (20.40, Franulović - Putniković, Arnautović).

Nedelja 17.1.: Jadran S - Primorje (10, Bura - Gavrilović, Ragač), Crvena zvezda - Mladost (11.50, Mišković - Abramović, Adžić), Šabac - Partizan (13.40, Anđelić - Franulović, Ćirić).