UNIQA
Hemofarm A.D.
Asseco SEE
DTD Ribarstvo

Voda Diva


Medigroup - Dom zdravlja Jedro
Planet Win 365
Studio Maruska

Blic

Keel

RTS

Julius Meinl

Kafeterija Love and Brands
21.02.2020 10:40 Starost: 41 days


Ligaški vikend

RL A1 ( 6 - 10)

Subota: Mornar - Partizan (19.30, Radičević-Golijanin, Vuletić, Ćirić youtube Waterpolo live)
Budva - Primorac (19, Periš i Prančić, Čeroviće, Rajević)

RL A2 (1 - 6)

Subota: Nais - Vojvodina (20, Virijević i Balažević, Arnautović)
POŠK - Solaris (18, Matijević i Gavrilović, Černi)
Primorje - Radnički (20.30, Tico i Anđelić, Prvan, Šukić)

RL A2 (7 - 12)

Subota: Kataro -Medveščak (19, Blašković i Arnaut, Avramović), Galeb - Triglav (19.30 Gašpardi i Savičević, Grbin).
Odigrano: Zadar 1952 - Zemun Bosal 13:16

FINALNI TURNIR ŽENSKE RL

Domaćin Zagreb
Subota: Crvena zvezda - Jadran (S) (11.15), Mladost - Palilula (12.45), Jadran S - Palilula (18), Crvena zvezda - Mladost (19).
Nedelja: Palilula - Crvena zvezda (10), Mladost - Jadran S (12.30)
Sudije: Putniković, Raković-Krstonošić, Begić, Šketelj. Delegat Pešušić

PRVA "A" LIGA

Subota: Beograd - Valjevo (10.30 Tašmajdan, Nišavić-Kiš, N.Marjanović)
TAŠ - Stari Grad (20.45, Tašmajdan, Beljin - Jovančević, Šukić)
NBG 11.april - Bečej (19.45 11.april, Milović-Prlić, Kapriš)
Sreda: Banjica - Spartak Prozivka (20, Banjica, Anđelić-Šukić, Ranđić)

PRVA "B" LIGA

Grupa (1 - 6)

Subota: Proleter - Rasina (19, Raković - Stefanović, Njegovan)

Nedelja: Palilula - NBG Vukovi (20.30, Tašmajdan, Đorđević-Piljić, D.Jovanović)
Odigrano TENT - Valis 9:10.

Grupa (7 - 12)

Subota: Banjaluka - Singidunum (20, Radić - Velkić, Krivokapić)
Dorćol - ŽAK (11.30, MGM, Saveljić - Đorđević, Dvornić)
Utorak: Wind Sport - Mladost (20.30, Duvnjak - Đorđević,Petrovski)

FINALE KUPA SRBIJE 16 godina

Domaćin Valjevo.
Plasman posle polufinalnih grupa: Banjica i Valis 6, Radnički 3, Partizan i Crvena zvezda 1, Singidunum 0.

Delegat Đurđević, sudije: Popović, Avramović, Klisura, Đorđević, Nikolić, Radovanović.

Prvi kvalifkacioni turnir prvenstva za devojke (15 godina)

Domaćin Šabac
Učesnici: Spartak, Taš 2000, Palilula i Šabac
Delegat: Randjić, sudije: Ilić, Živanović i Sremčev.