Kategorija: Domaća takmičenja
Ligaški vikend
RL A1
Subota 23.2.
Primorac - Šabac (20,30 Radičević-Prančić, Murišić), Partizan - Jug (Banjica 19, Ivanovski-Milović, Ćirić), Mornar - Mladost (18, Štampalija - Blašković, Vuletić). Odloženo POŠK – Crvena zvezda.
Petak: Jadran S - Jadrn Carine
1. MLADOST 14 12 1 1 181:107 37
2. JADRAN CARINE 14 11 0 3 151:125 33
3. JUG 14 10 2 2 184:108 29
4. JADRAN S 14 9 1 4 159:117 28
5. MORNAR 13 6 1 6 118:130 19
6. ŠABAC 14 5 0 9 109149 15
7. C.ZVEZDA 13 4 2 7 107:127 14
8. PARTIZAN 14 3 2 9 106:142 11
9. PRIMORAC 14 3 1 10 132:158 10
10. POŠK 14 1 0 13 95:180 3
RL A2
GRUPA 1 – 6 MESTO
Subota 23.2.
Primorje - Nais (20, Matijević - Laginja, Jambrović), Budva - Vojvodina (18.30, Savinović - Đurašković, Rajević).
Nedelja 24.2.
Radnički - Solaris (19.30, Stanojević - Tioco, Šukić)
1. SOLARIS 13 11 1 1 159:87 34
2. RADNIČKI 13 10 2 1 144:95 32
3. BUDVA 13 9 2 2 167:101 29
4. PRIMORJE 13 8 1 4 159:124 25
5. NAIS 13 8 1 4 1 133:111 25
6. VOJVODINA 13 7 0 6 136:112 21
GRUPA 7 – 12 MESTO
Subota 23.2.
Kataro - Kopar (16.30, Jović - Gašpardi, Čerović), Galeb - Zadar 1952 (20, Periš - Copić, Rebić), Medveščak - Valjevo Gorenje (19.45, Kuzmanić - Sivčević, Mladinić)
7. VALjEVO GORENjE 13 5 2 6 134:137 17
8. ZADAR 1952 13 5 1 7 108:131 16
9. KOPER 13 4 1 8 125:141 13
10. MEDVEŠČAK 13 3 0 10 103:156 9
11. KATARO 13 2 1 10 91:159 7
12. GALEB 13 0 0 13 82:166 0
PRVA A LIGA
Subota 23.2.
Zemun Bosal - Bečej (11.april u 17.45,Srećković - Beljin, Njegovan)
Dunav - TENT (19, Raković - Velkić, Prekajski)
Nedelja 24.2.
Stari Grad - Taš (MGM u 17.30, Balažević - Stefanović, N.Marjanović)
Beograd - Banjica (Tašmajdan, 10.30, Kiš - Milović, Arnautović)
1. ZEMUN B. 10 8 1 1 121:54 25
2. STARI GRAD 10 8 1 1 106:80 25
3. BEOGRAD 10 6 0 4 99:94 18
4. TAŠ 10 6 0 4 101:92 18
5. BEČEJ 10 5 0 5 97:88 15
6. BANjICA 10 3 1 6 94:112 7
7. TENT 10 1 1 8 81:116 4
8. DUNAV 10 1 0 9 76:140 3
PRVA B LIGA
GRUPA 1 – 5
Subota 23.2.
Singidunum - Dorćol (Tašmajdan, 10.30 Ivanović - Zeljković, A.Janković)
Spartak Prozivka - NBG 11. april (19, Golijanin - Saveljić, Dvornić)
1. SPARTAK P. 4 3 1 0 57:40 10
2. NBG 11.APRIL 5 3 1 1 69:60 10
3. DORĆOL 5 2 1 2 45:47 7
4. RASINA 5 1 1 3 43:54 4
5. SINGIDUNUM 5 1 0 4 49:63 3
GRUPA 6 – 9
Nedelja 24.2.
Zaostala utakmica: Valis - Banjaluka (19, Knežević - Živanović, Kapriš)
6. PALILULA 4 1 3 0 47:46 6
7. VALIS 3 1 1 1 31:28 4
8. BANjALUKA 3 1 1 1 34:34 4
9. ŽAK 4 1 1 2 45:49 4
Polufinalni turnir KUP Republike Srbije za 2018/2019. godinu za igrače do 14 godina (2005 i mlađe) održaće se u Kragujevcu i Kruševcu 22-23-24. 02. 2019. godine (petak – subota - nedelja).
GRUPA „A“ KRAGUJEVAC 22 -23 .02. 2019. god. (petak – subota).
Tehnički sastanak u 19 i 30 časova.
Klubovi učesnici turnira:
1. VK „PARTIZAN“
2. KVK „RADNIČKI“
3. PVK „BEČEJ“
4. VK „NBG 11. APRIL“
Službene osobe:
Delegat: N. Šukić
Sudije: A. Stanojević, M. Stefanović, Đ. Popović i R. Prlić.
Organizator: KVK „RADNIČKI“ - KRAGUJEVAC.
GRUPA „B“ KRUŠEVAC 23-24.02.2019. god. (subota – nedelja).
Tehnički sastanak u 17 i 30 časova.
Klubovi učesnici turnira:
1. VK „VOJVODINA“
2. VK „BEOGRAD“
3. VK „RASINA“
4. VK „ZEMUN“
Službene osobe, Delegat: M. Petrovski, Sudije: G. Jovančević, M. Marković, D. Duvnjak i L. Anđelić
Organizator: VK „RASINA“ - KRUŠEVAC.