Kategorija: Domaća takmičenja
Ligaški vikend
RL A1
Petak: Crvena zvezda – Partizan (18.30, TV prenos, Golijanin – Anđelić, delegat Njegovan), Mladost – Jadran Split (20.15, Franulović – Bura, Goreta).
Subota: Jug – Mornar (19, Copić – Rončević, Grbin), Primorac – POŠK (19.15, Obradović-Stefanović, Čerović),Šabac – Jadran Carine ( 20, Stanojević – Rak, Kapriš)
RL A2
GRUPA 1 - 6
Subota: Nais – Vojvodina (20.30, Balažević – Jovančević, N.Marjanović), Radnički – Primorje (19.30, Putniković- Matijević, Arnautović), Solaris – Budva ( 19, Periš – Ivanovski, D.Adžić)
GRUPA 7 – 12 MESTO
Galeb – Kopar (20, Banovac – Jović, Kaurloti), Kataro – Medveščak (Arnaut – Mijanović, Avramović), Valjevo Gorenje – Zadar 1952 ( Milović – Kiš, Ranđić)
PRVA A LIGA
Subota: Banjica – TENT (18, Golijanin – Velkić, Zlatanović)
Nedelja: Beograd – Zemun Bosal (10.30, Tašmajdan, Beljin – Anđelić, Njegovan), Bečej – Stari Grad (20, Raković – Virijević, D.Jovanović)
Ponedeljak: Taš – Dunav ( bazen Slana bara, 19.30, Petrović - Nišavić, Šukić)
1. ZEMUN B. 9 7 1 1 111:47 22
2. STARI GRAD 9 7 1 1 96:72 22
3. BEOGRAD 9 6 0 3 92:84 18
4. BEČEJ 9 5 0 4 89:78 15
5. TAŠ 9 6 0 3 91:80 18
6. BANjICA 9 2 1 6 82:102 7
7. TENT 9 1 1 7 71:104 4
8. DUNAV 9 0 0 9 65:130 0
PRVA B LIGA
GRUPA 1 – 5
Subota: Singidunum – 11.april (10.30, Tašmajdan, Balažević – Šukić, Prekajski).
Nedelja: Dorćol – Rasina (17.30, MGM, Popović – Zeljković, M.Jovanović)
1. SPARTAK P. 4 3 1 0 57:40 10
2. NBG 11.APRIL 4 2 1 1 54:46 7
3. DORĆOL 4 1 1 2 35:39 4
4. RASINA 4 1 1 2 36:44 4
5. SINGIDUNUM 4 1 0 3 35:48 3
GRUPA 6 – 9
Subota: ŽAK – Palilula (11, Saveljić – Konjević, Mileusnić)
Valis – Banjaluka se igra 23. februara u 19 časova
6. PALILULA 3 1 2 0 35:34 5
7. VALIS 3 1 1 1 31:28 4
8. BANjALUKA 3 1 1 1 34:34 4
9. ŽAK 3 1 0 2 33:37 3
Polufinalni turnir KUP Republike Srbije za 2018/2019. godinu za igrače do 15
godina (2004 i mlađe) održaće se u Beogradu i Kragujevcu 16-17. 02. 2019. godine
(subota-nedelja).
GRUPA „A“ BEOGRAD 16 - 17 .02. 2019. god. Tehnički sastanak u 18 i 30 časova.
Klubovi učesnici turnira:
1. VK „PARTIZAN“
2. VK „VALIS“
3. PVK „BEČEJ“
4. VK „PARTIZAN 2“
Službene osobe:
Delegat: M. Marjanović
Sudije: M. Klisura, N. Golijanin, L. Anđelić i D. Avramović
Organizator: VK „PARTIZAN“ - BEOGRAD.
GRUPA „B“ KRAGUJEVAC 16-17.02.2019. god. Tehnički sastanak u 16 časova.
Klubovi učesnici turnira:
1. VK „DUNAV“
2. VK „BEOGRAD“
3. KVK „RADNIČKI“
4. BVK „CRVENA ZVEZDA“
Službene osobe:
Delegat: S. Luković
Sudije: V. Putniković, M. Marković, D. Duvnjak i D. Srećković
Organizator: KVK „RADNIČKI“ - KRAGUJEVAC.