20.10.2017 20:13 Starost: 6 yrs

Kategorija: Domaća takmičenja

Poraz Partizana u Beogradu

Vaterpolisti Partizana su poraženi u drugom kolu RTL A1 od zagrebačke Mladosti na Banjici 9:5 (4:1,1:0,2:3,2:1).

U prvoj četvrtini raspoložen je bio trrostruki strelac Bukić. Mladost je vodila 4:0 postigavši tri gola sa igračem više. Prvi gol za Partizan postigao je Lazić sa igračem više. U drugih osam minuta samo jedan gol iz peterca za Mladost. Partizan je smanio na 5:3 u trećem delu ali snage za nešto više nije bilo. Gosti su povećali prednost i pred poslednji deo vodili 7:4. U poslednjih osam minuta Bašić je povisio na 8:4, odmah je smanjio Lukić da bi konačan rezultat postavio Pavo Marković devet sekundi pre kraja.

Partizan je igrao u sastavu: Rističević, Kasum, F.Janković, Lukić 1, Lazić 2, Tomić, M.Janković 1, Andrejević, Manojlović, Radojević, Radonjić, Aksentijević, Belopavlović, Vučinić 1.