29.05.2019 21:06 Starost: 5 yrs

Kategorija: Domaća takmičenja

Prvi susret finala plej-ofa Šabac u prednosti

Šabac - Crvena zvezda 8:5 (0:1, 1:1, 5:1, 2:2)

Gradski bazen. Sudije Putniković i Virijević. Isključenja: Šabac 11, Crvena zvezda 10

ŠABAC: Pijetlović, Eraković, Marković 2, Repanović, Toholj 2, Velkić, Rogač, Lukić, Janković 1, Vučinić 2, Bolović, Vasović 1, Vukadinović, Petrovski. Trener Mirović.

CRVENA ZVEZDA: Kralj, Tankosić, Maksimović 2, Bursać, Perković, Vasić, Bitadze, Žeželj, Ilić 1, Popović 2, Šulc 1, Radović, Todorovski, Milojević. Trener Filipović.

Vaterpolisti Šapca su pobedili Crvenu zvezdu u prvoj utakmici finala plej ofa koji se igra na dve pobede. Drugi susret je u Beogradu u subotu a eventualni treći naredne srede u Šapcu.

Gosti bolje počeli sredinom druge četvrtine vodili 2:0. Tek na kraju tog dela Vučinić je smanjio na 2:1.Isti igrač je podle odmora izjednačio. Šulc je vratio prednost Zvezdi ali se tada razigrao Šabac.Marković , Vasović i Toholj dva puta su postigli golove za visoko vodjstvo 6:3.U poslednjoj četvrtini Šabac je mirnom igrom sačuvao prednost.