Aerodrom Nikola Tesla


UNIQA

Voda Diva
DTD Ribarstvo
Vital
Hemofarm A.D.
Asseco SEE


Medigroup
Planet Win 365
Jumbo
Studio Maruska

Blic

Keel

RTS

Julius Meinl

Kafeterija Love and Brands
15.05.2019 10:07 Starost: 10 days

Kategorija: Ženski vaterpolo

Spisak reprezentativki za pripreme u Beogradu

Selektor ženske reprezentacije Dragana Ivković je odredila širi sastav za pripreme u Beogradu od 20.05.2019 do 22.05.2019. Dan kasnije reprezentacija putuje u Brno na turnir 12 reprezentacija od 24. do 27. maja

GOLMANI:

1.    Vanja Lazić    1994    ŽVK Crvena zvezda
2.    Anđela Petrović    2000    VK Palilula
3.    Nikolina Travar    2001    VK Vojvodina
4.    Anastasija Karličić    2000    VKD Taš 2000

CENTRI:

1.    Ivana Ćorović    1983    Rapid
2.    Maja Mandić    1996    VK Palilula
3.    Nada Mandić    1997    Szenteš
4.    Milica Nastić    2001    VK Palilula
5.    Janja Kaplarević    2002    ŽVK Crvena zvezda
6.    Tijana Rončević    2003    VK Vojvodina

BEKOVI:


1.    Tijana Jakovljević    1991    ŽVK Crvena zvezda
2.    Katarina Čegar    1995    ŽVK Crvena zvezda
3.    Lara Luka    2000    Dunajvaroš
4.    Anja Švec    2000    VK Vojvodina
5.    Iva Lujić    2003    VKD Taš 2000

SPOLJA:

2.    Jovana Pantović    1993    ŽVK Crvena zvezda
3.    Jelena Vuković    1994    NC Milan
4.    Mila Gluščević    1995    VK Palilula
5.    Kristina Miladinović    1997    VK Palilula
6.    Teodora Rudić    1998    VK Palilula
7.    Nađa Novaković    2000    ŽVK Crvena zvezda
8.    Marija Mijušković    2001    ŽVK Crvena zvezda
9.    Anja Mišković    2002    ŽVK Crvena zvezda
10.    Hristina Ilić    2002    ŽVK Crvena zvezda
11.    Dijana Milovanović    2002    ŽVK Crvena zvezda
12.    Andrea Gašić    2003    VKD Taš 2000
13.    Ana Milićević    2003    VK Palilula
14.    Tatjana Teodorović    2003    ŽVK Crvena zvezda
15.    Jelena Šarac    2003    VKD Taš 2000
16.    Aleksandra Trmčić    2003    VK Palilula
17.    Lolita Avdić    2003    VK Vojvodina

Stručni štab:

1.    Dragana Ivković, trener
2.    Zoran Mijalkovski, pomoćni trener
3.    Slađana Drezgić, pomoćni trener
4.    Nikola Vujadinović, pomoćni trener
5.    Vlada Mijanović, trener golmana
6.    Kostas Stratakis, kondicioni trener
7.    Dragana Ivković, Fizioterapeut-samo prepodne
8.    Aleksandra Bjedov, Fizioterapeut-samo popodne