28.01.2021 19:24 Starost: 3 yrs

Kategorija: Reprezentacija

Poraz od Crne Gore u Podgorici

Crna Gora – Srbija 13:9 ( 3:1, 2:2, 4:4, 4:2)

Bazen Morača. Sudije: Ivanovski i Raković. Igrač više:Crna Gora 10 (5), Srbija 7 (2). Dva igrača više: Srbija 1 (1). Peterci: Crna Gora 2 (2), Srbija 2 (2).
CRNA GORA:Lazović, Brguljan 1, Banićević, Petković, Mačić, Perković, Vučurović 2, Mršić 1, Ivović 4, Spaić 3, Matković 1, Ćetković , Radović 1, Kandić.
SRBIJA: Rističević.Radulović, Rašović 2, Toholj 1, Ćuk 1, Velkić 2, Gogov, Tomić ,Stanojević, Vučinić 2, Pljevančić, Mitrović 1, Dobožanov.Selektor: Savić

Sa dva poraza je Srbija završila turnir u Podgorici. Crna Gora je zasluženo pobedila. Već u prvoj četvrtini domaćin je stekao tri gola prednosti. Naša reprezentacija je tek tada počela da igra nešto bolje. Igralo se gol za gol, Crnogorci su do poslednjeg odmora imali prednost od jednog do dva gola razlike.

Početkom poslednjieg dela Srbija je pokazala nešto više i preko Vučinića i Velkića je uspela da izjednači na 9:9. U nastavku je medjutim domaćin potpuno dominirao. Postigao je za tri minuta četiri gola i zabeležio ubedljivu pobedu.