08.04.2015 19:53 Starost: 9 yrs

Kategorija: Inostrana takmičenja

Liga šampiona neuspeh Radničkog

Barseloneta - Radnički 9:7 (1:3, 4:2, 2:2, 2:0)

Sudije Margeta (Slovenija), Vojvodin (Rusija). Isključenja: Barseloneta 8, Radnički 9.

BARSELONETA:Pinedo, Širanji, Perone 3, Oneto 1, Espanjol 2, Mingel 2, Roka, Ečenike 1,Ubović, Fernadez, Lopez, Tahul, Linares. Trener: Martin.

RADNIČKI: Radić, Toholj, Popović, Marković 1, Miličić, Vrlić, Ćirić 1, Basara 1, Vuksanović 1, Dedović 1, Ćuk 1, Petković 1, Živojinović. Trener: Stevanović

Porazom u Barseloni Radnički je šanse da se plasira na fajnal siks sveo na teoriju. Kragujevčani su odlično počeli. Imali su lepu prednost 5:2 sredinom druge četvrtine. Usledio je pad u igri našeg tima i Španci su sa tri gola anulirali vodjstvo Kragujevčana. Do poslednjeg minuta je bilo nerešeno da bi u samoj završnici Perone i Espanjol doneli pobedu domaćinu.