11.01.2010 20:21 Starost: 14 yrs

Kategorija: Evrointer Liga

EVROINTER LIGA: Pobede Vojvodine i Honveda

Vojvodina je bila ponovo uspešna u duelu sa Egerom. U Novom Sadu je bilo 14:8 (4:3, 3:3, 3:2, 4:0). Domaćin je odlično igrao u drugom poluvremenu, posebno u četvrtom nastavku .Serijom od pet golova osigurana je vredna pobeda. Strelci za Vojvodinu su bili:Kalinić 3, Vuksanović, Randjić, Filipović 2, Basara, Vapenski, Ovuka, Kovaćević i Vukićević a za Eger: Baranji 3, Hegediš, Feltam, Binder, Harai i Varga.

Honved je u Budimpešti savladao Oradeu 6:5 (2:1, 1:1, 2:1, 1:2). Gol odluke postigao je Marnič 26 sekundi pre kraja.Domaćin je u trećem delu vodio 5:2 da bi Rumuni serijom od pri pogotka izjednačili ali su na kraju ipak ostali kratkih rukava.Za Honved tri gola Marniča, po jedan Sekeljija, Sivoša i Pajana.Za Oradeu je Monostori bio dvostruki strelac a Kinčeš, Negreanu i Kadar po jedan.

Partizan 7 7 0 0 76:38 21

Vojvodina 7 6 0 1 67:52 18
Vašaš 9 5 1 3 91:64 16
Eger 10 4 1 5 82:91 13
Farencvaroš 9 4 1 4 61:74 13
Seged 6 3 1 2 46:40 10
Košice 7 3 0 4 58:69 9
Oradea 5 2 0 3 45:44 6