Kategorija: Domaća takmičenja
Tabele i rasporedi u grupama Prve B lige
Poštovani,
Ovim putem vas obaveštavam da su nakon odigranog 11. kola Prve B lige klubovi učesnici, u skladu sa članom 6. Propozicija, podeljeni u grupe 1. - 6. mesto i 7. - 12. mesto prema trenutnom plasmanu u skladu sa postignutim rezultatima.
Grupa 1. - 6. mesto
Tabela nakon međusobno odigranih utakmica klubova plasiranih u ovu grupu:
1. NBG VUKOVI 5 4 0 1 57:41 12
2. VALIS 5 4 0 1 53:43 12
3. PROLETER 5 3 0 2 46:39 9
4. RASINA 5 3 0 2 53:50 9
5. TENT 5 1 0 4 51:47 3
6. PALILULA 5 0 0 5 41:81 0
Takmičarski brojevi klubova pri pravljenju rasporeda za odigravanje utakmica u grupi 1. - 6. mesto prema Bergerovim tablicama u skladu sa članom 6. Propozicija takmičenja:
1. NBG VUKOVI, 2. VALIS, 3. PROLETER, 4. RASINA, 5. TENT, 6. PALILULA
Raspored takmičenja u grupi 1. - 6. mesto:
Prvo kolo, 22.02.2020. Četvrto kolo, 14.03.2020.
PALILULA - NBG VUKOVI PALILULA - TENT
PROLETER - RASINA NBG VUKOVI - RASINA
TENT - VALIS VALIS - PROLETER
Drugo kolo, 29.02.2020. Peto kolo, 21.03.2020.
PALILULA - RASINA NBG VUKOVI - TENT
PROLETER - TENT RASINA - VALIS
VALIS - NBG VUKOVI PALILULA - PROLETER
Treće kolo, 07.03.2020.
TENT - RASINA
VALIS - PALILULA
PROLETER - NBG VUKOVI
Grupa 7. - 12. mesto
Tabela nakon međusobno odigranih utakmica klubova plasiranih u ovu grupu:
1. SINGIDUNUM 5 3 1 1 81:55 10
2. VIND SPORT 5 3 1 1 61:58 10
3. DORĆOL 5 2 2 1 65:60 8
4. ŽAK 5 2 1 2 66:71 7
5. MLADOST 5 1 1 3 61:62 4
6. BANjA LUKA 5 1 0 4 49:77 3
Takmičarski brojevi klubova pri pravljenju rasporeda za odigravanje utakmica u grupi 7. - 12. mesto prema Bergerovim tablicama u skladu sa članom 6. Propozicija takmičenja:
1. SINGIDUNUM, 2. VIND SPORT, 3. DORĆOL, 4. ŽAK, 5. MLADOST, 6. BANjA LUKA
Raspored takmičenja u grupi 7. - 12. mesto:
Prvo kolo, 22.02.2020. Četvrto kolo, 14.03.2020.
BANjA LUKA - SINGIDUNUM BANjA LUKA - MLADOST
DORĆOL - ŽAK ŽAK - SINGIDUNUM
VIND SPORT - MLADOST DORĆOL - VIND SPORT
Drugo kolo, 29.02.2020. Peto kolo, 21.03.2020.
BANjA LUKA - ŽAK SINGIDUNUM - MLADOST
MLADOST - DORĆOL VIND SPORT - ŽAK
VIND SPORT - SINGIDUNUM DORĆOL - BANJALUKA
Treće kolo, 07.03.2020.
ŽAK - MLADOST
VIND SPORT - BANjA LUKA
SINGIDUNUM - DORĆOL
U nadi da sam vas blagovremeno informisao želim vam uspešan nastavak takmičenja.
Srdačan pozdrav,
Dejan Perišić s.r.
Komesar za takmičenja VSS