28.12.2020 18:08 Starost: 3 yrs

Kategorija: Domaća takmičenja

Crvena zvezda u finalu Kupa Srbije

Partizan - Crvena zvezda 7:9 (2:3, 2:2, 1:3, 2:1)

Bazen 25.maj Milan Gale Muškatirović. Sudije: Raković i Andjelić. Isključenja: Partizan 13, Crvena zvezda 9. Peterci: Crvena zvezda 3 (2).

PARTIZAN: Bulajić, Živojinović , Barać 4, Nešić, Šofild, Gak, Dimitrijević, Mitrović 1, Božović, Cvetković, Andrin 2, Bućan, Glušac, Timotijević. Trener: Korolija.

CRVENA ZVEZDA: Mišović, Tankosić 1, Kasum 1, Marković, Subotić 6, Milojević, Vićković, Basara, Vukićević 1, Šulc, Stojanović, Trtović, Aleksić, Smiljević. Trener: Filipović.

Vaterpolisti Crvene zvezde su se plasirali u finalu Kupa Srbije. U utorak će igrati sa pobednikom susreta Radnički - Novi Beograd.

Partizan je pružio dobar otpor favoritu. Sredinom druge četvrtine je bilo 4:4. Do poluvremena je Zvezda povela golom raspoloženog Subotića. U tećoj četvrtini je sve bilo rešeno serijom 3:0 za crveno-bele. U poslednjem delu je Partizan smanjip na 8:6 ali je tačku na dileme oko pobednika stavio kasum. U samom finišu Partizan je ublažio poraz.