15.12.2021

LIGA ŠAMPIONA Polovičan učinak srpskih timova

Srpski klubovi su imali polovičan učinak u petom kolu Lige šampiona. Radnički je pobedio, Novi Beograd remizirao a Crvena zvezda izgubila. Najuzbidljivije je bilo u derbiju Novi Beograd - Breša 11:11. Italijani su kod vođstva 6:3 u drugoj četvrtini ispustili priliku sa dva igrača više. U naredna...kompletan tekst

Kategorija: Evropski kupovi

01.12.2021

Liga šampiona, porazi srpskih klubova u četvrtom kolu

Svi naši klubovi su poraženi u četvrtom kolu Lige šampiona.U "A" grupi Radnički je gostovao u Splitu. Nekoliko dana ranije u okviru Regionalne Premijer lige sa Jadranom je odigrano 14:14.I ovoga puta su tri četvrtine bile izjednačene da bi u poslednjoj domaćin bio efikasniji i pobedio...kompletan tekst

30.11.2021

Liga šampiona 4. kolo

Utorak i sreda su predviđeni za četvrto kolo u obe grupe Lige šampiona. Srpski timovi će biti na velikim ispitima. Novi Beograd večeras u 20.30 igra protiv najboljeg mađarskog tima Ferencvaroša. Naš kluib je rasterećen, obzirom da ima direktan plasman na F8 ali sa druge strane dobar rezultat u...kompletan tekst

20.11.2021

LIGA ŠAMPIONA, častan otpor Crvene zvezde prvaku Evrope

U trećem kolu "B" grupe Lige šampiona Crvena zvezda je doživela očekivani poraz u gostima kod prvaka Evrope Pero Reka 13:7 (4:3, 5;2, 2:1, 2:1). vrlo dobar otpor su Beograđani pružli do finiša druge četvrtine. Tada su domaćini dodali gas i golovima Ečenikea, Kanele i Jangera stvorili...kompletan tekst

10.11.2021

LIGA ŠAMPIONA, Zvezda poražena na Dorćolu

Crvena zvezda - OSC 8:11 (0:2, 3:3, 1:3, 4:3)Bazen "25.maj Milan Gale Muškatirović". Sudije: Gomez (Španija), Birakis (Grčka). Igrač više: Crvena zvezda 12 (3), OSC 12 (6), dva igrača više: Crvena zvezda 1 (1), peterci: Crvena zvezda 1 (1).CRVENA ZVEZDA: Mišović, Tankosić 1, Đurđić,...kompletan tekst

09.11.2021

LIGA ŠAMPIONA- poraz Novog Beograda, veliki remi Radničkog

U drugom kolu "A" grupe Lige šampiona, u velikom derbiju Novi Beograd je poražen od Olimpijakosa 12:9. Dva puta tokom susreta domaćin je bio primoran da juri veliku prednost rivala. Serijom 5:0 i odličnom odbranom Grci su vodili sredinom duge četrvine 6:2. Posle tajm auta Novi Beograd je...kompletan tekst

27.10.2021

LIGA ŠAMPIONA, Novi Beograd bolji od Radničkog, Zvezda slavila

Kompletirano je prvo kolo Lige šampiona u kojem učestvuju tri srpska kluba. U utorak je u srpskom derbiju Novi Beograd savladao Radnički 16:10. Dve četvrtine je to bila prilično izjednačena utakmica, Novi Beograd je imao prednost od jednog pogotka 8:7. Sve je rešeno u trećem delu u kojem je...kompletan tekst