28.03.2024

Regionalna Premijer liga, pobeda Zvezde, poraz Novog Beograda

Iznenađenje na Novom Beogradu. Splitski Jadran je boljom igrom u drugom poluvremenu pobedio Novi Beograd 14:12 (3:3,3:6, 5:2, 3:1). Činilo se posle dve četvrtine da će domaćin stići do očekivanih bodova ali je u nastavku dominirao splitski tim. Obojica golmana Marcelić i Dobožanov nisu imali dan....kompletan tekst

Kategorija: Domaća takmičenja

27.03.2024

Regionalna Premijer liga, pobeda Novog Beograda, poraz Zvezde

Na prvom od dva završna turnira Regionalne Premijer lige, na bazenu „Vlaho Orlić“ Novi Beograd se mučio  u duelu sa Jadranom iz Herceg Novom. Na kraju pobeda 15:13 (4:3, 3:3, 4:5, 4:2).Jadran je sve vreme bio ravnopravan rival sa vođstvom u trećem delu. U završnih osam minuta se ušlo nerešenim...kompletan tekst

27.03.2024

Bilten 39

U folderu Bilteni TK nalazi se Bilten broj 39kompletan tekst

23.03.2024

SUPER LIGA

SUPER LIGA 1 – 6 Šabac Eliksir – NBG Vukovi 12:7 (5:1, 1:1, 4:3, 2:2) Gradski bazen, sudije Kiš i Nišavić, delegat Šukić. Isključenja: Šabac Eliksir 10, NBG Vukovi 8. Peterci: Šabac 3, NBG Vukovi 1- ŠABAC ELIKSIR:Živadinović, Maraš, Novaković 2, Tomić, Kopcev, Barać 3, Stanić, Mačić, Dragović...kompletan tekst

23.03.2024

PRVA A LIGA

Bečej – Zemun 10:11 (2:3, 5:2, 1:4, 2:2) Bazen „ Djordje Badža Predin“, sudije Jović i Saveljić, delegat Mileusnić. Isključenja: Bečej 5, Zemun 11. BEČEJ:Jakovljević, Milošević, Sirotanović 1, Ićitović 3, Popov 1, Mesaroš, Kuprešak, Kovačev 1, Kovačev 1, Vuković 2, Jovanović 1, Stanaćev,...kompletan tekst

23.03.2024

PRVA B LIGA

PRVA B LIGA 1 – 5 TENT – Singidunum 13:7 (3:1, 2:4, 1:2, 7:0) Bazen Obrenovac, sudije Ivanović i Čerović, delegat Baćanji. Isključenja: TENT 11, Singidunum 8. Peterci: TENT 2. TENT:Marinković, Miodragović, Srepulja 4, Zec 1, Čubrić, Milijanović, Jukić 2, Zec, Trbović 1, Keserović, Inđić 2,...kompletan tekst

22.03.2024

Ligaški vikend

SUPER LIGA 1 – 6 Subota 23.mart Šabac Eliksir – NBG Vukovi (19, Gradski bazen, sudije Kiš i Nišavić, delegat Šukić) SUPER LIGA 7 – 12 Subota 23.mart Valis Vega – Proleter (19, Petnica, sudije Milović i Beljin, delegat Mišković) Vojvodina – Taš (18.45, Slana bara, sudije Petrović i Balažević,...kompletan tekst