UNIQA
Hemofarm A.D.
Asseco SEE
DTD Ribarstvo

Voda Diva


Medigroup - Dom zdravlja Jedro
Planet Win 365
Studio Maruska

Blic

Keel

RTS

Julius Meinl

Kafeterija Love and Brands

Prvenstvo Srbije za 2019/20. - Prva B liga - Seniori

Prvenstvo Srbije - Prva B liga
Klub U P N P G B
             
Novi Beograd Vukovi 11 10 0 1 163:81 30
Valis 11 10 0 1 163:87 30
Proleter 11 9 0 2 144:77 27
Rasina 11 9 0 2 157:107 27
TENT 11 7 0 4 134:105 21
Palilula 11 5 0 6 132:131 15
Singidunum 11 3 1 7 127:125 10
Wind Sport 11 3 1 7 116:149 10
Dorćol 11 2 2 7 121:147 8
Mladost 11 2 1 8 112:172 7
ŽAK 11 2 1 8 108:186 7
Banja Luka 11 1 0 10 91:199 3
1. Kolo
Datum Beli Plavi Rezultat
12.10.2019. Singidunum ŽAK 19:11
12.10.2019. NBG Vuković Dorćol 16:8
12.10.2019. Valis Banjaluka 26:4
12.10.2019. TENT Proleter 4:5
12.10.2019. Rasina Palilula 10:8
15.10.2019. Mladost Wind Sport 9:12

To top

2. Kolo
Datum Beli Plavi Rezultat
20.10.2019. Singidunum NBG Vukovi 6:10
20.10.2019. ŽAK Palilula 8:12
19.10.2019. Wind Sport Rasina 8:11
19.10.2019. Proleter Mladost 21:2
20.10.2019. Banjaluka TENT 11:16
19.10.2019. Dorćol Valis 8:14

To top

3. Kolo
Datum Beli Plavi Rezultat
26.10.2019. Rasina Proleter 10:8
27.10.2019. Palilula Wind Sport 17:8
23.10.2019. NBG Vukovi ŽAK 20:7
26.10.2019. Valis Singidunum 11:7
26.10.2019. TENT Dorćol 15:11
25.10.2019. Mladost Banjaluka 16:10

To top

4. Kolo
Datum Beli Plavi Rezultat
03.11.2019. Dorćol Mladost 12:12
03.11.2019. Singidunum TENT 10:11
03.11.2019. NBG Vukovi Valis 10:9
02.11.2019. ŽAK Wind Sport 13:13
04.11.2019. Proleter Palilula 19:10
02.11.2019. Banjaluka Rasina 12:22

To top

5. Kolo
Datum Beli Plavi Rezultat
09.11.2019. Rasina Dorćol 17:12
09.11.2019. Palilula Banjaluka 25:6
10.11.2019. Wind Sport Proleter 9:18
10.11.2019. Valis ŽAK 24:5
09.11.2019. TENT NBG Vukovi 9:14
05.11.2019. Mladost Singidunum 11:13

To top

6. Kolo
Datum Beli Plavi Rezultat
17.11.2019. Dorćol Palilula 9:13
16.11.2019. Singidunum Rasina 8:10
17.11.2019. NBG Vukovi Mladost 24:6
16.11.2019. Valis TENT 8:6
16.11.2019. ŽAK Proleter 6:17
20.11.2019. Banjaluka Wind Sport 14:11

To top

7. Kolo
Datum Beli Plavi Rezultat
22.11.2019. Mladost Valis 8:19
23.11.2019. Rasina NBG Vukovi 9:13
23.11.2019. Palilula Singidunum 12:6
23.11.2019. Wind sport Dorćol 12:11
22.11.2019. Proleter Banjaluka 14:4
22.11.2019. TENT ŽAK 19:9

To top

8. Kolo
Datum Beli Plavi Rezultat
23.11.2019. ŽAK Banjaluka 12:10
30.11.2019. Dorćol Proleter 8:12
01.12.2019. Singidunum Wind sport 11:13
30.11.2019. NBG Vukovi Palilula 14:7
30.11.2019. Valis Rasina 9:8
30.11.2019. TENT Mladost 13:8

To top

9. Kolo
Datum Beli Plavi Rezultat
01.02.2020. Banjaluka Dorćol 8:13
01.02.2020. Mladost ŽAK 13:15
01.02.2020. Rasina TENT 16:12
29.01.2020. Palilula Valis 12:18
02.02.2020. Wind sport NBG Vukovi 9:17
01.02.2020. Proleter Singidunum 16:9

To top

10. Kolo
Datum Beli Plavi Rezultat
08.02.2020. TENT Palilula 20:4
08.02.2020. Mladost Rasina 12:21
08.02.2020. ŽAK Dorćol 15:16
09.02.2020. Singidunum Banjaluka 25:7
02.02.2020. NBG Vukovi Proleter 6:7
01.02.2020. Valis Wind sport 16:12

To top

11. Kolo
Datum Beli Plavi Rezultat
15.02.2020. Banjaluka NBG Vukovi 4:19
15.02.2020. Dorćol Singidunum 13:13
16.02.2020. Rasina ŽAK 23:5
15.02.2020. Palilula Mladost 12:13
16.02.2020. Wind sport NBG TENT 9:12
15.02.2020. Proleter Valis 7:9

To top