Aerodrom Nikola Tesla


UNIQA

Voda Diva
DTD Ribarstvo
Vital
Hemofarm A.D.
Asseco SEE


Medigroup
Planet Win 365
Jumbo
Studio Maruska

Blic

Keel

RTS

Julius Meinl

Kafeterija Love and Brands

Prvenstvo Srbije za 2018/2019. - Prva A liga - Seniori

Prvenstvo Srbije - Prva A liga
Klub U P N P G B
             
Zemun 14 12 1 1 175:77 37
Stari Grad 14 11 2 1 152:106 35
Beograd 14 8 0 6 145:131 24
Taš 14 7 0 7 139:135 21
Bečej 14 7 0 7 137:131 21
Banjica 14 5 2 7 137:149 17
Dunav 14 2 0 12 96:181 6
TENT 14 1 1 12 107:168 4
1. Kolo
Datum Beli Plavi Rezultat
03.11.2018. Taš Banjica 16:9
03.11.2018. Dunav Beograd 10:13
03.11.2018. TENT Bečej 9:14
04.11.2018. Stari Grad Zemun 9:9

To top

2. Kolo
Datum Beli Plavi Rezultat
10.11.2018. Taš TENT 13:7
10.11.2018. Banjica Zemun 8:9
10.11.2018. Beograd Stari Grad 7:11
10.11.2018. Bečej Dunav 12:4

To top

3. Kolo
Datum Beli Plavi Rezultat
17.11.2018. Zemun Beograd 14:5
18.11.2018. Stari Grad Bečej 9:6
17.11.2018. TENT Banjica 9:9
18.11.2018. Dunav Taš 6:12

To top

4. Kolo
Datum Beli Plavi Rezultat
24.11.2018. Bečej Zemun 6:8
24.11.2018. Taš Stari Grad 6:10
24.11.2018. TENT Dunav 11:9
27.11.2018. Banjica Beograd 9:10

To top

5. Kolo
Datum Beli Plavi Rezultat
01.12.2018. Stari Grad TENT 13:6
01.12.2018. Dunav Banjica 10:13
01.12.2018. Zemun Taš 4:5
01.12.2018. Beograd Bečej 13:8

To top

6. Kolo
Datum Beli Plavi Rezultat
15.12.2018. Dunav Stari Grad 12:18
15.12.2018. Banjica Bečej 18:12
16.12.2018. Taš Beograd 8:9
15.12.2018. TENT Zemun 4:13

To top

7. Kolo
Datum Beli Plavi Rezultat
26.01.2019. Bečej Taš 13:6
27.01.2019. Beograd TENT 11:7
26.01.2019. Zemun Dunav 24:2
26.01.2019. Stari Grad Banjica 13:3

To top

8. Kolo
Datum Beli Plavi Rezultat
02.02.2019. Banjica Taš 10:11
03.02.2019. Beograd Dunav 18:8
02.02.2019. Bečej TENT 9:7
02.02.2019. Zemun Stari Grad 17:4

To top

9. Kolo
Datum Beli Plavi Rezultat
09.02.2019. TENT Taš 12:14
09.02.2019. Zemun Banjica 13:4
09.02.2019. Stari Grad Beograd 9:6
09.02.2019. Dunav Bečej 4:9

To top

10. Kolo
Datum Beli Plavi Rezultat
10.02.2019. Zemun Beograd 10:7
10.02.2019. Bečej Stari Grad 8:10
09.02.2019. Banjica TENT 12:10
11.02.2019. Taš Dunav 10:11

To top

11. Kolo
Datum Beli Plavi Rezultat
23.02.2019. Zemun Bečej 17:11
24.02.2019. Stari Grad Taš 10:8
23.02.2019. Dunav TENT 11:9
24.02.2019. Beograd Banjica 11:13

To top

12. Kolo
Datum Beli Plavi Rezultat
27.02.2019. TENT Stari Grad 4:13
04.03.2019. Banjica Dunav 11:3
03.03.2019. Taš Zemun Bosal 12:14
02.03.2019. Bečej Beograd 10:8

To top

13. Kolo
Datum Beli Plavi Rezultat
11.03.2019. Stari Grad Dunav 12:3
09.03.2019. Bečej Banjica 12:8
10.03.2019. Beograd Taš 13:9
09.03.2019. Zemun TENT 14:7

To top

14. Kolo
Datum Beli Plavi Rezultat
16.03.2019. Taš Bečej 10:7
16.03.2019. TENT Beograd 6:14
13.03.2019. Dunav Zemun 3:9
16.03.2019. Banjica Stari Grad 11:11

To top