UNIQA
Hemofarm A.D.
Asseco SEE
DTD Ribarstvo

Voda Diva


Medigroup
Planet Win 365
Jumbo
Studio Maruska

Blic

Keel

RTS

Julius Meinl

Kafeterija Love and Brands

Prvenstvo Srbije za 2016/2017. - Prva B liga - Seniori

Prvenstvo Srbije - Prva B liga - Grupa Sever
Klub U P N P G B
Bečej 10 10 0 0 139:73 30
Spartak Prozivka 10 7 0 3 118:80 21
Žak 10 5 2 3 143:105 17
Banja Luka 10 3 3 4 92:91 12
Proleter 10 2 0 8 78:126 6
Polet 10 0 1 9 61:155 1
Prvenstvo Srbije - Prva B liga - Grupa Jug
Klub U P N P G B
Radnički 10 10 0 0 105:65 30
Singidumnum 10 5 0 5 84:72 15
Novi Beograd 011 10 4 3 3 94:99 15
Dorćol 10 4 1 5 85:78 13
Rasina 10 4 1 5 86:86 13
Goč 10 1 0 9 47:103 1
1. Kolo grupa Sever
Datum Beli Plavi Rezultat
12.11.2016. Proleter Spartak Prozivka 8:15
12.11.2016. Banja Luka Polet 15:2
12.11.2016. ŽAK Bečej 10:17

To top

1. Kolo grupa Jug
Datum Beli Plavi Rezultat
12.11.2016. Novi Beograd 011 Rasina 11:8
12.11.2016. Dorćol Goć 17:5
12.11.2016. Radnički Singidunum 12:7

To top

2. Kolo grupa Sever
Datum Beli Plavi Rezultat
19.11.2016. Bečej Banjaluka 9:7
19.11.2016. Spartak Prozivlka Polet 14:6
19.11.2016. Proleter ŽAK 10:21

To top

2. Kolo grupa Jug
Datum Beli Plavi Rezultat
19.11.2016. Radnički Novi Beograd 011 15:10
19.11.2016. Rasina Dorćol 8:12
2o.11.2016. Singidunum Goč 12:5

To top

3. Kolo grupa Sever
Datum Beli Plavi Rezultat
26.11.2016. Polet Bečej 10:17
26.11.2016. ŽAK Spartak Prozivka 18:11
26.11.2016. Banjaluka Proleter 8:6

To top

3. Kolo grupa Jug
Datum Beli Plavi Rezultat
26.11.2016. Beograd Singidunum 9:8
26.11.2016. Goč Rasina 2:10
26.11.2016. Dorćol Radnički 4:12

To top

4. Kolo grupa Sever
Datum Beli Plavi Rezultat
10.12.2016. Spartak Prozivka Bećej 7:9
10.12.2016. ŽAK Banjaluka 12:12
10.12.2016. Proleter Polet 16:7

To top

4. Kolo grupa Jug
Datum Beli Plavi Rezultat
10.12.2016. Novi Beograd Dorćol 10:10
10.12.2016. Radnički Goč 9:3
10.12.2016. Singidunum Rasina 10:7

To top

5. Kolo grupa Sever
Datum Beli Plavi Rezultat
21.12.2016. Bečej Proleter 15:6
21.12.2016. Polet ŽAK 8:17
22.12.2016. Banjaluka Spartak Prozivka 4:11

To top

5. Kolo grupa Jug
Datum Beli Plavi Rezultat
21.12.2016. Dorćol Singidunum 7:6
21.12.2016. Goč Novi Beograd 011 7:8
21.12.2016. Rasina Radnički 6:8

To top

6. Kolo grupa Sever
Datum Beli Plavi Rezultat
04.02.2017. Spartak Prozivka Proleter 15:4
04.02.2017. Bečej ŽAK 12:9
04.02.2017. Polet Banjaluka 7:7

To top

6. Kolo grupa Jug
Datum Beli Plavi Rezultat
04.02.2017. Goč Dorćol 4:9
04.02.2017. Rasina Novi Beograd 011 9:9
05.02.2017. Singidunum Radnički 4:9

To top

7. Kolo grupa Sever
Datum Beli Plavi Rezultat
11.02.2017. Novi Beograd 011 Radnički 11:12
11.02.2017. Goč Singidunum 5:10
12.02.2017. Dorćol Rasina 6:7

To top

7. Kolo grupa Jug
Datum Beli Plavi Rezultat
11.02.2017. ŽAK Proleter 16:4
11.02.2017. Banjaluka Bečej 7:11
11.02.2017. Polet Spartak Pozvka 8:19

To top

8. Kolo grupa Server
Datum Beli Plavi Rezultat
18.02.2017. Becej Polet 20:5
18.02.2017. Spartak Proziva ZAK 10:6
18.02.2017. Proleter Banjaluka 7:10

To top

8. Kolo grupa Jug
Datum Beli Plavi Rezultat
18.02.2017. Radnicki Dorcol 7:5
19.02.2017. Singidunum Novi Beograd 011 11:6
20.02.2017. Rasina Goc 12:5

To top

9. Kolo grupa Sever
Datum Beli Plavi Rezultat
25.02.2017. Bečej Spartak Prozivka 11:6
25.02.2017. Polet Proleter 3:12
25.02.2017. Banjaluka ŽAK 16:16

To top

9. Kolo grupa Jug
Datum Beli Plavi Rezultat
26.02.2017. Dorćol Novi Beograd 011 9:10
26.02.2017. Goč Radnički 3:8
26.02.2017. Rasina Singidunum 8:7

To top

10. Kolo grupa Sever
Datum Beli Plavi Rezultat
04.03.2017. Spartak Prozivka Banjaluka 10:6
04.03.2017. Proleter Bečej 6:18
04.03.2017. ŽAK Polet 16:6

To top

10. Kolo grupa Jug
Datum Beli Plavi Rezultat
04.03.2017. Radnički Rasina 15:12
05.03.2017. Singidunum Dorćol 9:6
05.03.2017. Novi Beograd 011 Goč 8:8

To top