09.11.2013

Liga šampiona Zvezda ispala na peterce

U veličanstvenoj predstavi pred oko 1500 sjajnih gledalaca Crvena zvezda je igrom deklasirala veliki Pro Reko , izborila potrebna četiri gola razlike za pravo na izvodjenje peteraca. Ali tada nije bilo sreće, čak tri peterca Beogradjani nisu iskoristili i na taj način je Denis Šefik najbolji...kompletan tekst

Kategorija: Evropski kupovi

09.11.2013

Liga šampiona - Radnički u polufinalnoj grupi

Vuljagmeni – Radnički 6:5 (1:2, 0:1, 4:1, 1:1) Vuljagmeni Sudije: Tajlan (Turska) i Kaputi (Italija). VULJAGMENI: Calkanis, Milonakis 2, Krisospatis, Guvis 1, Elmisan, Kulireakis, Afrodakis 2, Karuncos, Velonias, Miralis, Tigkas 1, Masmandis, Zerdevas. RADNIČKI: Radić, Burić, B. Popović,...kompletan tekst

26.10.2013

Liga šampiona Zvezda poražena od Pro Reka

Crvena zvezda, aktuelni prvak Evrope je poražen u Soriju od Pro Reka ( 2:2, 2:1, 4:2, 1:0 ).  Izuzetno težak posao pred revanš u Beogradu 9. novembra . Zvezda je držala ritam u prve dve četvrtine. Dva puta je beogradski tim vodio, imao i 3:3 ali je Reko na poluvreme otišao sa minimalnom...kompletan tekst

26.10.2013

Liga šampiona ubedljiv trijumf Radničkog

U prvopj utakmici trećeg kruga kvalifikacija Lige šampiona Radnički je savladao grčki Vuljagmeni 11:5 (3:0, 2:2, 4:3, 2:0) i na taj način stekao veliku prednost pred revanš za dve nedelje. Blistao je Filip Filipović strelac četiri pogotka a pobednički tim je igrao impresivno u odbrani. Radnički...kompletan tekst

26.10.2013

NOVO Evropa kup: Vojvodina ispala

Vaterpolisti Vojvodine završili su takmičenje u Evropa kupu. Sa današnja dva neuspeha Novosadjani su rešili sve dileme oko boravka u Evropi.Vojvodinu su savladali Primorac i Akvakjara. Od našeg tima bolji je prvo bio kotorski Primorac 11:6 (1:3, 4:1, 4:2, 2:0). Novosadjani su odlično počeli meč,...kompletan tekst

25.10.2013

Evropa kup: Vojvodina poražena

U drugom kolu kvalifikacione grupe koja se igra u Utrehtu Vojvodina je poražena od domaćeg UZSC 11:7 (5:2, 3:3, 0:2, 3:0) i na taj način pokvarila šanse za plasman u naredni krug obzirom da sutra ima dva jaka rivala Akvakjari i Primorca. Sredinom prve četvrtine bilo je 2:2 ali su u narednih osam...kompletan tekst

24.10.2013

Evropa kup: Vojvodina bolja od Nice

Odlično je mladi tim Vojvodine startovao na kvaliifikacionom turniru Evropa kupa u Utrehtu. Mladi sastav trenera Dejana Stanojevića je pobedio Olimpik Nicu 12:7 (2:3, 5:1, 2:0, 3:3). Posle neizvesne prve dve četvrtine Novosadjani su u druge dve potpuno dominirali da bi u poslednjih osam minuta...kompletan tekst