14.03.2018

Poraz Partizana od Hanovera

Partizan - Hanover 11:15 (3:2, 2:5, 2:4, 4:4) Bazen Banjica. Sudije: Navara (Italija), Ahladotis (Grčka). Isključenja: Partizan Partizan 8, Hanover 9. PARTIZAN: Rističević, Kasum, F.Janković 1,Lukić, Lazić 2, Tomić, M.Janković, Vučinić 1, Manojlović 2, Radanović 2, Radonjić 2, Aksentijević,...kompletan tekst

Kategorija: Evropski kupovi

28.02.2018

Poraz Partizana u Barseloni

Vaterpolisti Partizana su doživeli i deveti poraz u Ligi šampiona. Barseloneta je na svom bazenu pobedila crno-bele  16:5 (4:2,2:2,6:1,4:0) Strelci za Partizan su bili: Vučinić, Tomić, M.Janković, Radanović i Radonjić.kompletan tekst

07.02.2018

Liga šampiona Breša bolja od Partizana

Vaterpolisti Partizana su pretrpeli još jedan poraz u Ligi šampiona. Na svom bazenu poraženi su od Breše 8:3 (1:1, 1:0, 3:1, 3:1). Beogradjani su bili u prve dve četvrtine ravnopravan rival ali je u nastavku presudio kvalitet objektivno boljeg italijanskog tima. Posle 1:1 i gola Andrejevića u...kompletan tekst

24.01.2018

Poraz Partizana u Breši

Vaterpolisti Partizana poraženi su u sedmom kolu Lige šampiona, pošto je od njih bolja bila italijanska Breša, koja je na svom bazenu slavila rezultatom 13:9. Domaćin je pitanje pobednika rešio u prvoj četvrtini, kada je vodio 7:0. Breša - Partizan 13:9 (7:0, 2:2, 2:3, 2:4) Breša: Del Lungo,...kompletan tekst

13.01.2018

Poraz Partizana u Ligi šampiona

Partizan – Barseloneta 5:15 (2:4, 1:3, 1:5,1:3) Bazen Banjica. Gledalaca 400. Sudije: Ahladotis (Grčka), Sidel (Nemačka). Igrač više: Partizan 7 (4), Barseloneta 5 (4). Peterci: Barseloneta 1 (1). Dva igrača više: Barseloneta 1 (0). PARTIZAN: Rističević, Kasum, F.Janković 1, Lukić, Lazić, Tomić...kompletan tekst

20.12.2017

Poraz Partizana u Hanoveru

Vaterpolisti Partizana su doživeli peti poraz u Ligi šampiona. Bili su neuspešni u Hanoveru, poraz od istoimenog kluba 16:6 (5:2, 4:0, 4:2, 3:2). Strelci su bili Vučinić i Andrejević po dva, Lazić i F.Janković, Partizan je igrao bez bolesnog Manojlovića a još četvorica igrača na čelu sa kapitenom...kompletan tekst

09.12.2017

Crvena zvezda ispala iz Evropa kupa

Vaterpolisti Crvene zvezde završili su takmičenje u Evropa kupu. I u drugoj utakmici su poraženi od odlične italijanske ekipe Sport menadžment 15:8 (4:1,5:3,4:3,2:1). U prvom susretu u Beogradu Italijani su pobedili 10:5. Za Zvezdu su igrali:Dobožanov, Tankosić, Radović, Bursać 1,Šuberić, Ilić,...kompletan tekst