08.04.2015 19:19 Starost: 9 yrs

Kategorija: Evropski kupovi

Liga šampiona, Solnok bolji od Partizana

Partizan Rajfajzen - Solnok 7:13 (4:2, 1:5,2:3, 0:3)

Bazen Banjica. Gledalaca 500. Sudije: Buš (Španija), Špigel (Nemačka).Isključenja Partizan 11, Solnok 7. Peterci:Partizan 1 (1), Solnok 2 (1).

PARTIZAN: Soro, Gilen,Mandić 3, Vico, Subotić 1, Repanović, Gogov, Jakšić 3, Manojlović, Tanasković Stojanović, Asanović, Rističević. Trener: Vujasinović.

SOLNOK: Nadji, Gocić 1, Madaraš 2, Vamoš 2, Janšik. Mezei, Aleksić 1, Tot, Da.Varga 1, De.Varga 5, Hongai, Mitrović 1, Deker. Trener: Ćeh

Solnok je bio pretežak rival za Partizan. Počelo je iznenadjujuće. Mladi crno-beli ,predvođeni Mandićem su za tri minuta sredinom prve četvrtine poveli čak 4:0. Tada je Solnok pokazao snagu. Do kraja četvrtine Madjari su postigli dva gola. Otpor Partizana je postajao sve slabiji, igra sa igračem manje loša. Nije bilo rešenja za sjajnog centra Deneša Vargu koji je postigao pet golova. Madjari su skoro sve prilike iskoristili i na kraju ubedljivo pobedili.