25.10.2013 20:10 Starost: 11 yrs

Kategorija: Evropski kupovi

Evropa kup: Vojvodina poražena

U drugom kolu kvalifikacione grupe koja se igra u Utrehtu Vojvodina je poražena od domaćeg UZSC 11:7 (5:2, 3:3, 0:2, 3:0) i na taj način pokvarila šanse za plasman u naredni krug obzirom da sutra ima dva jaka rivala Akvakjari i Primorca.

Sredinom prve četvrtine bilo je 2:2 ali su u narednih osam minuta domaćini napravili veliku seriju 5:0 i stekli ubedljivu prednost 7:2. Vojvodina je tada zaigrala bolje i na kraju trećeg dela UZSC je imao samo gol prednosti 8:7.Kada se očekivao preokret Berseler je sredinom poslednje četvrtine sa dva gola rešio pitanje pobednika.

Vojvodina:Dobožanov, Petrovski, Maksimović 2, Porobić 1, Toholj, Joksimović 1, Stojčić 1, Ćatović, Njegovan 2, Vasić, Matković. Cukić i Vitorović.