17.12.2014 21:13 Starost: 10 yrs

Kategorija: Evropski kupovi

Liga šampiona i Partizan poražen

Partizan Rajfajzen - Jug CO 3:5 (0:1, 0:2, 3:2, 0:0)

Bazen Banjica. Gledalaca 1000. Sudije Severo (Italija), Švarc (Izrael). Igrač više: Partizan Rajfajzen ,Jug CO. Peterci: Partizan Rajfajzen 2 (2).

Partizan: Rističević, Gilen, Mandić 3, Vico, Subotić, Repanović, Gogov, Jakšić, Manojlović, Tanasković, Stojanović, Asanović, Osmanović. Trener: Vujasinović.

Jug: Bijač, Macan, Bošković 1, Janović 2, Janger 1, Ivaković, Marković 1, Bušlje, Visković, Dobud, Bikari, Obradović, Batina. Trener: Bobić.

Odbrane su dominirale na Banjici. Posle dve četvrtine Juge je vodio 3:0. Mandić je iz peterca u 17.minutu pogodio mrežu. Uzvratio je Janović. Tračak nade za Partizan se ukazao kada je isključen bez prava zamene Dobud. Mandič je iz peterca smanjio na 4:2 ali je poslednjoj sekundi napada sa igračem manje Marković pogodio za 5:2. Mandič se još jednom upisao u strelce a zatim u preostalom delu sa igračem više Partizan nije bio precizan. U poslednjoj četvrtini nije bilo golova, bodovi su otišli u Dubrovnik.