26.10.2013 20:59 Starost: 11 yrs

Kategorija: Evropski kupovi

Liga šampiona Zvezda poražena od Pro Reka

Crvena zvezda, aktuelni prvak Evrope je poražen u Soriju od Pro Reka ( 2:2, 2:1, 4:2, 1:0 ).  Izuzetno težak posao pred revanš u Beogradu 9. novembra .

Zvezda je držala ritam u prve dve četvrtine. Dva puta je beogradski tim vodio, imao i 3:3 ali je Reko na poluvreme otišao sa minimalnom prednošću 4:3. U trećoj četvrtini se domaćin razigrao. Zvezda se još približila na 5:4 da bi igrači Reka postali efikasniji i na poslednji deo otišli sa tri gola viška. U poslednjoj četvrtini Reko je sa još jednim golo povećao prednost na velika četiri pogotka.

Strelci za Zvezdu su bili Man, Vukčević, Vapenski, Avramović i S.Rašović.

Pro Reko - Crvena zvezda 9:5 (2:2, 2:1, 4:2, 1:0)

Pro Reko: Tempesti, Lapena, Madaraš, Filjoli, Đorđeti 1, Felugo, Janović 1, Joković 1, Figari 1, Ivović 1, Aikardi 4, Đito, Pastorili.

Crvena zvezda: Šefik, S. Rašović 1, Rađen, Ivošević, Kljajević, Vukčević 1, Avramović 1, V. Rašović, Ranđelović, Vapenski 1, Prlainović, Man 1, Draksimović.