Špandau - Partizan 8:6 (1:2, 3:1, 2:2, 2:1)

Sudije Korizzna (Poljska), Severo (Italija). Isključenja Špandau 11,Partizan 7.

Špandau: Baksa, Famera 2, Šlansted, Cuk 4, Prus, Jangling, Marković, Mers 1, Štam, Ojler 1, Restović, Done, Hene. Trener: Kovačević.

Partizan: Soro, Gilen,Mandić 1, Vico 1, Subotić 1,Repanović, Gogov, Jakšić, Manojlović, Tanasković, Stojanović 2, Radojević, Rističević. Trener: Vujasinović.

Partizan je doživeo četvrti poraz, nemački tim je stigao do prve pobede u guupi Lige šampiona. Početak nije nagoveštavao da će se Nemci radovati. Naš tim je poveo 2:0 preko Subotića i Vica. Početkom druge četvrtine je Stojanović povisio na 3:1. Tada su Nemci zaigrali znatno bolje, pre svega centar Mateo Cuk koji je postigao četiri gola. Špandau je na poluvreme otišao sa prednošću 4:3. Posle velikog odmora Beogradjani su krenulo agresivnije, Tanasković i Stojanović su preokrenuli rezultat. Bilo je to tačno pet minuta pre kraja trećeg dela. od toda pa di predposlednjeg minuta utakmice crno-beli se nisu upisali. Sa druge strane četiri pogotka domaćina , od toga tri Cuka za ubedljivo vodjstvo 8:5. Mandić je 76 sekundi pre kraja postigao konačan rezultat.

U ovoj grupi Primorje je pobedilo Jug 10:5 dok je Solnok bio boji od Galatasaraja 15:11.

Plasman posle pet utakmica:Primorje, Solnok i Jug 12, Partizan, Galatasaraj i Špandau po 3.